Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kamil Bednarek wprawił wszystkich w osłupienie. Podczas występu na żywo nagle zaczął mówić o żonie. "Stresowałem się"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.02.2024 08:18

Kamil Bednarek wprawił wszystkich w osłupienie. Podczas występu na żywo nagle zaczął mówić o żonie. "Stresowałem się"

Kamil Bednarek
Kamil Bednarek, fot KAPiF, Polsat

Kamil Bednarek rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Na koncercie walentynkowym Polsatu zrobił jednak wyjątek. Tego, co wyznał ze sceny, absolutnie nikt się nie spodziewał. Szczegóły.

Kamil Bednarek: kariera muzyczna

Kamil Bednarek to wokalista pochodzący z Brzegu. Muzyką interesował się od najmłodszych lat. Założył zespół  z przyjaciółmi, a potem udało im się wydać mini album.

Rozpoznawalność zyskał jednak dopiero w 2010 roku, kiedy wziął udział w trzeciej odsłonie programu TVN “Mam talent”. Bednarek zaszedł do finału show, gdzie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wydał swój pierwszy album studyjny pt. “Szanuj", który nagrał wraz ze swoim zespołem Star Guard Muffin. Płyta okazała się ogromnym sukcesem i zdobyła status multiplatynowej.

W 2012 roku muzyk wziął udział w formacie TVP “Bita na głosy”. Wraz z utworzoną grupą odnieśli zwycięstwo. Kamil Bednarek w listopadzie wydał pierwszą płytę solową “Jestem…”. Krążek zyskał status diamentowej płyty. 

Muzyk w 2019 roku wystąpił, jako trener w “The Voice of Poland”. Dwa lata później premierę miał singiel Beaty Kozidrak “Biegiem”, gdzie Bednarek zaśpiewał gościnnie. Artysta swój ostatni singiel wydał w zeszłym roku, a nosił on tytuł “Czuć się kochanym”.

Wpadka Kamila Bednarka w Opolu. Najpierw zawiodła go pamięć, później rozsierdził widzów Piorunujący występ Kamila Bednarka w Sopocie

Romantyczny gest Bednarka

Wokalista słynie z tego, że chroni życie prywatne i rzadko zabiera głos na ten temat. W 2023 roku uchylił jednak rąbka tajemnicy. Dokładnie w walentynki Kamil Bednarek zaprezentował w sieci sesję live do utworu “Tu jesteś”.

Każdy, kto poznał miłość, doskonale wie, że pielęgnowanie tego uczucia wymaga wielu poświęceń i wzajemnego zrozumienia nie tylko 14 lutego. Nie chcę się tu uzewnętrzniać, wymądrzać, bo każda miłość jest inna i każdy przeżywa ją inaczej. (...) Życzę nam wszystkim, abyśmy potrafili cieszyć się tym uczuciem i szanować je każdego dnia. W prezencie ode mnie łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony. Pamela, dziękuję, że jesteś i za to, że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie -napisał Kamil Bednarek.

Wyznanie było sporym zaskoczeniem, gdyż fani artysty nie mieli pojęcia, iż jest on w związku.

Kamil Bednarek z intymnym wyznaniem

Stacja telewizyjna Polsat z okazji walentynek zorganizowała koncert “Cudowna jest miłość”. Jednym z wykonawców podczas wydarzenia był Kamil Bednarek. Występ zaczął od wyjątkowego wyznania. 

Stresowałem się, kiedy pierwszy raz miałem powiedzieć żonie, że ją kocham. A później jeszcze bardziej, kiedy musiałam powiedzieć, że wyjeżdżam na miesiąc - ujawnił muzyk.

Następnie przeszedł do zaśpiewania “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” Skaldów. 

Gdy artysta schodził ze sceny, prowadzący wydarzenia, Kamil Baleja, podsumował wystąpienie.

Drogie Panie, serce Kamila Bednarka jest już zajęte.

Nic, tylko gratulować!

Kamil Bednarek, fot. Polsat
Kamil Bednarek, fot. Polsat
Kamil Bednarek, fot. KAPiF
Kamil Bednarek, fot. KAPiF
Kamil Bednarek, fot. KAPiF
Kamil Bednarek, fot. KAPiF
Kamil Bednarek, fot. KAPiF
Kamil Bednarek, fot. KAPiF
Kamil Bednarek, fot. KAPiF
Kamil Bednarek, fot. KAPiF