Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szpital, "kwiatków nie było"... Taka randka walentynkowa u Dowborów. Relacja Joanny niepokoi
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.02.2024 21:00

Szpital, "kwiatków nie było"... Taka randka walentynkowa u Dowborów. Relacja Joanny niepokoi

Koroniewska / Dowbor
Walentynki u Dowbora i Koroniewskiej, fot. KAPiF; Instagram

Joanna Koroniewska zazwyczaj bawi śmiesznymi filmikami, ale dziś pokazała niepokojący, smutny wpis. Maciej Dowbor towarzyszył jej w szpitalu, nie takich Walentynek się spodziewała.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają problemy?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zazwyczaj bawią swoich odbiorców zabawnymi filmikami. Nie zawsze jednak wychodzi tak śmiesznie, jak oczekiwali. Ostatnio, przy okazji Tłustego Czwartku, małżeństwo naśladowało pary promujące fit styl życia. Wtedy jedna z internautek napisała, że pomyliła Asię z Joanną Lewandowską. Odpowiedź Maćka była dość specyficzna.

Ja też, a tu taki zawód – odpisał internautce Dowbor.

Drobne złośliwości w sieci to jedno, a prawdziwe problemy – drugie. Niedawno internetowy cykl „Domówka u Dowborów” mógł zostać zakłócony, ponieważ zaproszona do programu Olga Kalicka straciła głos tuż przed nagraniami. Teraz kłopot jest znacznie większy i dotyczy samej Koroniewskiej. Czy to dalszy ciąg poważnych problemów zdrowotnych, jakie pojawiły się u aktorki już dawno temu?

Joanna Koroniewska została pomylona z Anną Lewandowską. Maciej Dowbor dorzucił do pieca chamskim komentarzem. Przesadził? Gąsowski nazwał Dowbora pantoflarzem. Teraz gęsto się tłumaczy. Głos zabrała Koroniewska i... zrobiło się niezręcznie

Joanna Koroniewska trafiła do szpitala, co się dzieje z jej zdrowiem?

W październiku 2022 roku Koroniewska bardzo zaniepokoiła swoich fanów. Pokazała bowiem zdjęcie ze szpitala, z potężnym opatrunkiem, obejmującym całą jej szyję. I choć siliła się na poczucie humoru i żarty nie mogła ukryć, że groziła jej całkowita utrata głosu.

Żona Macieja Dowbora musiała wtedy poddać się operacji, by uratować stan swoich strun głosowych. Wygląda na to, że teraz pojawiły się całkiem nowe problemy. Asia spędziła tegoroczne Walentynki w szpitalu, a jej relacja bardzo zasmuca. Poniżej wszystkie szczegóły.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spędzili Walentynki w szpitalu

Koroniewska opublikowała właśnie nagranie, na którym pokazała, jak spędziła Walentynki 2024. W tym roku nie dostała kwiatków, ale Maciej Dowbor towarzyszył jej podczas pobytu w szpitalu. Joanna znowu musiała poddać się zabiegowi „leczenia głosu”, tym bardziej że jeszcze tego samego wieczoru musiała być na scenie.

Jakie macie plany na Walentynki?! Bo u nas randka podczas leczenia głosu. Ale to wcale nie dlatego, że zbyt dużo krzyczę… Tzn. trochę krzyczę, ale nie z tego powodu straciłam głos! Kwiatków nie było. Na śniadaniu praca, a nie romantyczny poranek. To chociaż w takim miejscu @maciej_dowbor mnie za rękę potrzymał. Trzymajcie kciuki! Gram dziś aż dwa spektakle! No i miłych walentynkowych randek Wam życzymy! – napisała Asia na Instagramie.

Redakcja Świata Gwiazd życzy zdrowia!

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Walentynki 2024, zabieg, szpital
Joanna Koroniewska w październiku 2022 po zabiegu, fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Walentynki 2024, zabieg, szpital
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Walentynki 2024, zabieg, szpital
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Walentynki 2024, zabieg, szpital
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF