Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Walentynki u Wojciechowskiego i Tuchlińskiej. Patrzymy, a tam biednie... Ich synek ratuje ten "świąteczny" kadr
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.02.2024 20:06

Walentynki u Wojciechowskiego i Tuchlińskiej. Patrzymy, a tam biednie... Ich synek ratuje ten "świąteczny" kadr

Patrycja Tuchlińska / Walentynki 2024
Patrycja Tuchlińska pokazała Walentynki, fot. KAPiF; East News

Patrycja Tuchlińska pokazała, jak świętuje Walentynki 2024. Partnerka miliardera Józefa Wojciechowskiego zaskoczyła skromnymi widokami. Nie takich obrazów spodziewali się fani, zwłaszcza po wystawnych urodzinach biznesmena. Mamy zdjęcia!

Jak poznali się Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski?

Patrycja Tuchlińska poznała Józefa Wojciechowskiego w 2018 roku. Miała wtedy 23 lata, a on był właścicielem hotelu, w którym odbywał się pokaz mody, na którym występowała jako modelka. Miliarder jest od niej starszy o 48 lat, jednak to nie przeszkodziło im stworzyć związku, a nawet doczekać się syna. Uroczy Augustyn urodził się w 2021 roku i już wie, co to prawdziwe luksusy.

Józef Wojciechowski, prawdziwa szycha w branży nieruchomości, od lat pojawia się na liście 100 najbogatszych Polaków magazynu „Forbes”. Patrycja oraz jej syn mieszkają teraz w willi miliardera nad Zalewem Zegrzyńskim. Na terenie posiadłości znajdują się między innymi prywatne korty tenisowe, ptaszarnię i basen. Ale to i tak nic w porównaniu z tym, jakie bogactwo i pompę widać podczas świętowania przeróżnych okazji.

Na końcu tego tekstu znajdziecie zdjęcia z kosztownych urodzin miliardera czy też wytwornych dekoracji z okazji urodzin jego synka. Tym większe zdziwienie budzą kadry, jakie pokazała w Walentynki 2024 Tuchlińska. Wszystkie szczegóły poniżej.

W takich luksusach mieszka miliarder i jego młodziutka narzeczona. Oto rezydencja Wojciechowskiego i Tuchlińskiej Tylko polski miliarder mógł wyprawić TAK luksusowe urodziny! Młodsza o 50 lat partnerka pokazała zdjęcia

Luksusy u Józefa Wojciechowskiego i Patrycji Tuchlińskiej

Józef Wojciechowski zazwyczaj nie żałuje pieniędzy, jeżeli chce świętować z pompą. Na Instagramie Tuchlińskiej mogliśmy zobaczyć na przykład, jak wyglądały pierwsze urodziny ich synka Augustyna. Już schody do willi ozdobione były gigantyczną dekoracją z pluszowych misiów i balonów.

Z kolei na Boże Narodzenie 2023 mogliśmy zobaczyć wielki stół, a na nim luksusową porcelanę i serwetki z inicjałami Józefa Wojciechowskiego. Miliarder obchodził też niedawno swoje 77. urodziny. Z tej okazji wyjechał z partnerką i synem do Dubaju. Nocowali w hotelu, w którym ceny za jedną noc wahają się od 8 do 51 tysięcy złotych. Wtedy ich apartament dosłownie tonął w bukietach kwiatów, balonach w serduszka, słodkich upominkach, a na pierwszym planie stała prezentowa torba od Dolce&Gabbana.

A jak wyglądały Walentynki 2024 u zakochanych? Poniżej zobaczycie zdjęcie, którym pochwaliła się Tuchlińska oraz kadry z innych uroczystości.

Patrycja Tuchlińska, Walentynki 2024, Józef Wojciechowski, zdjęcia
Tak Józef Wojciechowski świętował swoje urodziny w Dubaju, fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska

Co Patrycja Tuchlińska dostała na Walentynki 2024?

Patrząc na walentynkowe zdjęcie, jakie pokazała dziś Patrycja Tuchlińska na Instagramie, trudno nie orzec, że święto zakochanych wygląda tym razem nieco skromnie. Zamiast zbytków i drogich prezentów, widzimy trzy maleńkie torciki oraz ciasteczka w kształcie serduszek. Na jednym z ciast, ozdobionych w bardzo ascetyczny i staromodny sposób, napisane jest „Buzi”.

Zdecydowanie bardziej pozytywnie wygląda synek pary. Mały Augustyn pochyla się nad słodkościami, wyraźnie nimi zainteresowany. Obok stoją też dwa bukiety różowych kwiatów, dopasowanych kolorystycznie do wypieków.

Na zdjęciu poniżej możecie obejrzeć torciki, jakimi chwali się Patrycja. Dla porównania kilka kadrów ze Świąt Bożego Narodzenia oraz urodzin Józefa Wojciechowskiego i jego synka.

Patrycja Tuchlińska, Walentynki 2024, Józef Wojciechowski, zdjęcia
Walentynki 2024 u Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego, fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska
Patrycja Tuchlińska, Walentynki 2024, Józef Wojciechowski, zdjęcia
Urodziny Józefa Wojciechowskiego w Dubaju, fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska
Patrycja_Tuchlinska_57e4581b94.jpg
Urodziny synka Józefa Wojciechowskiego i Patrycji Tuchlińskiej, fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska
patrycja_tuchlinska_dbd26ded00.jpg
Boże Narodzenie 2023 u Józefa Wojciechowskiego i Patrycji Tuchlińskiej, fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska
Patrycja Tuchlińska, Walentynki 2024, Józef Wojciechowski, zdjęcia
Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska, fot. KAPiF
Patrycja Tuchlińska, Walentynki 2024, Józef Wojciechowski, zdjęcia
Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska, fot. KAPiF