Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek imprezuje w nocnym klubie z przystojnym nieznajomym. Zdjęcia na okładce tabloidu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.01.2024 09:22

Kasia Cichopek imprezuje w nocnym klubie z przystojnym nieznajomym. Zdjęcia na okładce tabloidu

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek imprezuje w nocnym klubie z przystojnym nieznajomym, fot. KAPiF/SE

Kasia Cichopek postanowiła nieco zaszaleć. Gwiazda wybrała się do nocnego klubu, gdzie bawiła się u boku tajemniczego przystojniaka. Byli tam też paparazzi, którzy zrobili sporo zdjęć. Jak się spędziła wieczór?

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to obecnie jedna z najbardziej medialnych par polskiego show-biznesu. Gwiazda serialu "M jak Miłość" związała się ze swoim redakcyjnym kolegą. Niedługo po rozwodzie z Marcinem Hakielem ogłosiła, że jej serce znowu jest zajęte. Od niemal dwóch lat tworzy udaną relację z nowym partnerem, ale nie mieli łatwego startu. 

Chociaż zakochani mają wsparcie fanów, to kłody pod nogi rzucali im byli małżonkowie. Paulina Smaszcz nie szczędziła przykrych uwag pod adresem byłego męża i jego nowej partnerki, a to skończyło się w sądzie. Również Marcin Hakiel nie skąpił im publicznie niezbyt miłych uwag. 

Pomimo tych przeciwności nadal budują swój związek, a Kasia niedawno oficjalnie potwierdziła, że są zaręczeni. Od dłuższego czasu plotkuje się też o ślubie. Jak na razie sami zainteresowani nie przekazują do mediów informacji o ceremonii, której bardzo wyczekują fani. 

"Atmosfera jest napięta". Czarne chmury nad związkiem Cichopek i Kurzajewskiego. Nie zamieszkali razem, a teraz TO "Drodzy państwo..." Maciej Kurzajewski wydał osobiste oświadczenie na wizji. Kasia Cichopek wszystko przemilczała

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie"

Kasia i Maciej od 4 lat prowadzą wspólnie "Pytanie na śniadanie". Jest to duet, który natychmiast pokochali widzowie. Ostatnio jednak wobec zmian w TVP nawet oni mogą drżeć o swoją posadę. Na ekranie śniadaniówki od dłuższego czasu nie pojawiają się bowiem: Anna Popek, Tomasz Wolny, Ida Nowakowska, czy Małgorzata Opczowska. Jak na razie program prowadzą na zmianę: Kasia z Maciejem, a także Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora. Na ekranie widzimy też Izabelę Krzan

Wiadomo, że niedawno Maciej Kurzajewski pożegnał się z pracą w Polskim Radiu. Podobny los podzieliła Anna Popek, która straciła audycję w radiowej Trójce. Mimo napiętej atmosfery prowadzący śniadaniówki starają się zapewnić widzom program na najwyższym poziomie.

Stres wkradł się także do prywatnej relacji Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Niedawno mówiono o czarnych chmurach zbierających się nad ich związkiem. Dla odrobiny rozrywki i odcięcia się od kłopotów aktorka postanowiła wybrać się do jednego z warszawskich klub. Tam szalała na parkiecie, a w pewnym momencie dołączył do niej nieznajomy mężczyzna.

Kasia Cichopek z przystojniakiem w klubie. Jak się bawiła?

“Super Express” przyłapał gwiazdę TVP na wieczornym wyjściu na miasto. Wraz z przyjaciółmi Kasia Cichopek udała się do jednego z popularnych klubów nocnych w Warszawie, gdzie spędziła sporo czasu na parkiecie. Nie od dziś wiadomo, że pasjonuje się tańcem, jednak podczas tego wieczoru dała prawdziwy popis umiejętności.

Była prawdziwą królową imprezy. Bawiła się wyśmienicie. Tańczyła utwór za utworem - relacjonuje świadek tabloidowi.

W pewnym momencie gwiazda przykuła nawet uwagę nieznajomego bruneta, który próbował spędzić z nią trochę czasu. Ze zdjęć paparazzi można zauważyć, że duet czuł się komfortowo w swoim towarzystwie, a partnerka Macieja Kurzajewskiego obdarzyła przystojniaka kilkoma uśmiechami.

Ostatecznie znajomość nie trwała długo, a Kasia Cichopek miała opuścić lokal o 3 nad ranem. Ostatni stres związany ze zmianami w TVP aż się prosił o chwilę zapomnienia.

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek imprezuje w nocnym klubie z przystojnym nieznajomym, fot. SE
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek imprezuje w nocnym klubie z przystojnym nieznajomym, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek imprezuje w nocnym klubie z przystojnym nieznajomym, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek imprezuje w nocnym klubie z przystojnym nieznajomym, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek imprezuje w nocnym klubie z przystojnym nieznajomym, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek imprezuje w nocnym klubie z przystojnym nieznajomym, fot. KAPiF

Źródło: SE