Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Atmosfera jest napięta". Czarne chmury nad związkiem Cichopek i Kurzajewskiego. Nie zamieszkali razem, a teraz TO
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.01.2024 09:44

"Atmosfera jest napięta". Czarne chmury nad związkiem Cichopek i Kurzajewskiego. Nie zamieszkali razem, a teraz TO

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF

Miłość Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego kwitnie. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z ich planem. Nadal nie zamieszkali razem. Dlaczego? Spadły też na nich kolejne problemy.

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Prowadzący popularnego programu śniadaniowego, mimo, że od ujawnienia ich związku minęły już prawie dwa lata, to ta relacja nadal pozostaje jednym z najchętniej czytanych tematów w tabloidach.

Katarzyna Cichopek i jej poprzedni mąż Marcin Hakiel, z którym była związana od roku 2008, podjęli decyzję o rozwodzie. Niedługo później światło dzienne ujrzała informacja, że gwiazda “M jak miłość” spotyka się z Kurzajewskim, co ujawniła jego była żona Paulina Smaszcz. Zakochani po jej komentarz postanowili sami ujawnić, że się spotykają.

Para od tej pory nie kryje się ze swoją relacją. Chętnie wrzucają zdjęcia w przestrzeni internetowej m.in. z podróży. Prezenterzy podczas jednej z podróży zaręczyli się, a Kasia potwierdziła to na nagraniu, w którym podsumowała miniony rok. Myśli i czas zajmuje im teraz inna sprawa.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
"Drodzy państwo..." Maciej Kurzajewski wydał osobiste oświadczenie na wizji. Kasia Cichopek wszystko przemilczała Marcin Hakiel z ostrym komentarzem w social mediach. Uderzył w Kasię Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie

Dom Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

W mediach pojawiło się wiele informacji, że para planuje zamieszkać razem, co sam Kurzajewski potwierdził w wywiadach. Początkowo myśleli o zakupie mieszkania, jednak doszli do wniosku, że lepszym rozwiązaniem będzie remont domu Maćka w Starej Miłosnej.

Kasia myśli, jak nadać drugie życie temu miejscu. Sądzę, że nasz dom jest miejscem, które pozwoli znaleźć spokój, bezpieczeństwo i dobre warunki, żeby funkcjonować każdej z osób które są nam bliskie, dzieciom Kasi i moim synom. Moja mama, która jest dla nas ogromnym wsparciem, będzie z nami mieszkała. - powiedział prezenter w rozmowie z “Plejadą”.

Podobno dom już jest gotowy do zamieszkania po przeprowadzonym remoncie. Jednak do przeprowadzki nie doszło. Co się stało?

Problemy w związku Cichopek i Kurzajewskiego?

Mimo że para mogłaby już zamieszkać razem w Starej Miłosnej, to aktorka nadal pozostaje z dziećmi w swoim mieszkaniu na Mokotowie. Pojawiły się pogłoski o problemach w relacji prowadzących “Pytania na śniadanie”.

Atmosfera jest napięta, nie jest tak różowo jak na zdjęciach - donosi informator gazety “Na żywo”.

Kasia i Maciek obawiają się o przyszłość. Dziennikarz ostatnio stracił posadę w Polskim Radiu, a teraz jak informuje “Na Żywo” po zmianach w TVP ma podzielać obawy partnerki o ich pozycję w porannym programie Telewizji Polskiej. Wiadomo jednak, że fani i widzowie stoją za nimi murem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF