Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek nie będzie zadowolona. Nowa partnerka Hakiela wbija jej bolesną szpilę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.12.2023 11:34

Kasia Cichopek nie będzie zadowolona. Nowa partnerka Hakiela wbija jej bolesną szpilę

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Partnerka Marcina Hakiela odgryzła się Kasi Cichopek? fot. KAPiF

Marcin Hakiel w mediach społecznościowych chwali się rodzinnym czasem w towarzystwie dzieci i nowej partnerki. Ukochana tancerza wykorzystała okazję, by w prosty sposób odegrać się na Kasi Cichopek? Aktorka nie będzie zadowolona z komentarza następczyni.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozstali się w cieniu skandalu

Gdy w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o zakończeniu związku aktorki i tancerza internauci oszaleli. Para wspólnie spędziła 14 lat w małżeństwie, a nawet doczekała się dwójki dzieci. Młodsza córka, Helenka, dopiero co obchodziła swoje 10. urodziny.

Pikanterii sprawie nadał fakt, iż Marcin Hakiel z pomocą wynajętych detektywów miał dowiedzieć się o romansie żony z jej kolegą z pracy. To przełożyło się na szybki rozwód gwiazdorskiego duetu. 

Oboje zaczęli osobne życia, którymi chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Radosne posty przeplatane są drobnymi kąśliwymi uwagami kierowanymi w stronę byłych partnerów. Najnowsza uwaga ukochanej tancerza nie umknęła czujnym internautom.

Kasia Cichopek w restauracji z Davidem Beckhamem! "Minęliśmy się". Pokazała wspólne zdjęcie Doda pracowała z Kurzajewskim. Szybko wyrobiła sobie o nim zdanie. Wspomniała też o Kasi Cichopek

Z kim spotyka się Marcin Hakiel?

Od kilku miesięcy tancerz bez oporów publikuje treści związane z nowym związkiem. Piękna brunetka zupełnie zawładnęła jego sercem, a na dowód miłości duet zdecydował się nawet na wspólny tatuaż.

Co więcej, para już zaczyna spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Niedawno Marcin Hakiel pokazał, jak razem przygotowali bajkowe przyjęcie z okazji urodzin córki tancerza. Niedługo później na profilu gwiazdora pojawiły się "poimprezowe" zdjęcia duetu. 

Partnerka choreografa nie mogła odpuścić sobie idealnej okazji na wbicie szpilki Kasi Cichopek. Wszyscy zobaczyli, jaki stosunek ma do poprzedniego związku ukochanego. Zrobiło się gorąco.

Partnerka Marcina Hakiela odgryzła się Kasi Cichopek?

Internauci zobaczyli Marcina Hakiela i jego partnerkę w zupełnie codziennym wydaniu. Piękna brunetka relaksowała się w domu ukochanego, gdy on kończył porządki po ostatniej imprezie. W opasce z rogami renifera, zadowolony zajmował się czyszczeniem mieszkania. 

Partnerka tancerza pod jego uśmiechniętym zdjęciem postanowiła zostawić dwuznaczny komentarz. Już na pierwszy rzut oka widać, że jej słowa mogą opisywać relacje tancerza z Kasią Cichopek. Choć ta wraz z Maciejem Kurzajewskim bawi się w Stanach Zjednoczonych, nie może liczyć na chwilę spokoju.

Kochanie, ode mnie tylko takie rogi, innych nie będzie :) P.S. należy nam się medal za ten weekend.

Internauci zwrócili uwagę na wzmiankę partnerki Marcina Hakiela. Jedni pogratulowali parze ciętej riposty, natomiast inni z zażenowaniem obserwowali kolejne wspominanie przeszłości przy internautach.

  • Rogi już były... Teraz już będzie tylko lepiej.
  • Wszystko super, tylko po co ten tekst o rogach? Strasznie żałosne jest bycie w nowym związku i wracanie ciągle do przeszłości.
  • Szacunek dla Ciebie za to jak poradziłeś sobie z tą wiadomą sytuacją.
Marcin Hakiel
Partnerka Marcina Hakiela odgryzła się Kasi Cichopek? fot. instagram.com/marcinhakiel/
Marcin Hakiel
Partnerka Marcina Hakiela odgryzła się Kasi Cichopek? fot. instagram.com/marcinhakiel/
Partnerka Marcina Hakiela
Partnerka Marcina Hakiela odgryzła się Kasi Cichopek? fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Partnerka Marcina Hakiela odgryzła się Kasi Cichopek? fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Partnerka Marcina Hakiela odgryzła się Kasi Cichopek? fot. KAPiF
Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Partnerka Marcina Hakiela odgryzła się Kasi Cichopek? fot. KAPiF