Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Kasia nie była pierwsza". Kurzajewski już wcześniej chciał zostawić Smaszcz?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.05.2024 11:27

"Kasia nie była pierwsza". Kurzajewski już wcześniej chciał zostawić Smaszcz?

Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Maciej Kurzajewski i jego była żona Paulina Smaszcz od kilku lat są w konflikcie. Jeden z portali ujawnił nowe informacje na temat ich małżeństwa. Szczegóły. 

Związek Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek

Maciej Kurzajewski aktualnie jest w szczęśliwym związku z Katarzyną Cichopek. W mediach jakiś czas temu pojawiły się informacje, że para się zaręczyła, jednak główni zainteresowani do tej pory nie potwierdzili tej informacji. 

Zakochani na bieżąco udostępniają w mediach społecznościowych kadry z ich życia codziennego i prywatnego. Duet dzieli razem wiele pasji m.in. do podróżowania, czym również chwalą się na Instagramie. Maciek i Kasia przez lata pracowali razem jako prowadzący programu Telewizji Polskiej “Pytanie na śniadanie”. 

Na początku tego roku zakończyli jednak współpracę ze stacją. Aktualnie para prowadzi własny kanał na platformie YouTube “Serio?”, gdzie zapraszają wielu gości, podejmują ważne tematy, ale też np. razem gotują. 

O łączącej ich relacji wypowiedzieli się pierwszy raz jesienią 2022 roku podczas pobytu w Izraelu.  Do ujawnienia ich związku przyczyniła się była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. 

Kasiu, zapytaj Macieja Kurzajewskiego, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci, na moje 40. urodziny? Nic. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo kłamcy tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale - napisała Paulina Smaszczm po zdjęciem Cichopek. 

Wtedy para zdecydowała się opublikować wspólne zdjęcie, do którego dodała:

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć.  Pozdrawiamy z Izraela.

Niewielu wie, kim był ojciec Kurzajewskiego. To Smaszcz napisała po jego śmierci "Panie Maćku...". Paulina Smaszcz o medialnej burzy

Konflikt Pauliny Smaszcz z Maćkiem Kurzajewskim i Kasią Cichopek

Mimo że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie są parą od 2022 roku, aktorka rozwiodła się kilka miesięcy wcześniej, tak samo dziennikarz to byli małżonkowie utrzymują, że ich związek zaczął się znacznie wcześniej. Marcin Hakiel opowiadał w jednym z wywiadów, że ta relacja miała podczas nagrywania programu "Czar Par", w którym on i Kasia brali udział, a Maciek był gospodarzem formatu.

Ja go (Macieja - red.) poznałem w tym studio, tu nagrywaliśmy "Czar par". Tu cała moja opera mydlana się zaczęła - mówił tancerz.

Tego samego zdania jest Paulina Smaszcz, która od momentu przyznania się “Kurzopków” do łączącej ich relacji wiele razy wypowiadała się na ich temat w mediach społecznościowych, czy wywiadach. “Kobieta petarda” nie ukrywała pretensji do byłego męża i jego partnerki, a jej komentarze były pełne goryczy. Tak brzmiał jeden z nich:

Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy? Konkubiny, jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce? Obecnie pani Kasia z Maciejem spędzają wakacje na wyspie Leros, gdzie przez 15 lat całą rodziną spędzaliśmy wakacje. Dzwonią i piszą do mnie znajomi, że to samo miejsce, ten sam hotel, te same restauracje i nawet leżaki te same.

I kontynuacja powyższej wypowiedzi:

Żadna rozumna kobieta nie zabierze nowego kochanka, czy konkubenta w miejsce, w którym ona lub on mają wspomnienia z poprzedniego związku, gdzie wszyscy znają jego byłą żonę, gdzie dorastały jego dzieci. Znam takie związki, które od początku nie kłamią jak najęte, nie milczą, bo tyle syfu nagrabili, że tylko pozostaje milczenie, by szambo nie wylało, tylko otwarcie i dzielnie nie oszukując nikogo, weszli w związek z pełnymi konsekwencjami, a nie jak obślizgłe szczury umoczone w ścieku oszustw, kłamstw i manipulacji .

Ostateczni Kurzajewski i Cichopek pozwali Smaszcz o naruszenie dóbr osobistych. 

Kurzajewski zamierzał znaczenie wcześniej zakończyć małżeństwo ze Smaszcz?

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz byli małżeństwem przez 23 lata. W tym czasie doczekali się dwóch synów, Franciszka i Juliana. Para w mediach uchodziła za zgodny i szczęśliwy duet. W 2020 roku zaskoczyli opinię publiczną decyzją o rozwodzie. 

Jednakże, jak donosi portal ShowNews ich związek przeżywał kryzys znaczenie wcześniej. W pewnym momencie Maciej Kurzajewski skupił uwagę na dbaniu o swoją sylwetkę i wymienił garderobę na bardziej młodzieżową. Informator portalu przekazał, że Katarzyna Cichopek nie była pierwsza kobietą, na którą zwrócił uwagę:

Maciej był już kiedyś z żoną w separacji. Paulina z powodu innej kobiety złożyła nawet w 2003 roku pozew o rozwód i ustanowienie rozdzielności majątkowej. Ostatecznie oboje postanowili jednak ratować małżeństwo. Kasia nie była pierwsza, ale Maciej robi wszystko, żeby nie wątpiła w szczerość jego uczuć. Oboje wiedzą, że zaufanie to podstawa każdego związku.

Co Wy na to?

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF