Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Kasia Skrzynecka znika z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Stacja już znalazła zastępstwo
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 06.10.2021 02:00

Kasia Skrzynecka znika z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Stacja już znalazła zastępstwo

Kasia Skrzynecka
Piotr Molecki/East News

Kasia Skrzynecka od lat cieszy oko widzów Polsatu, m.in. jako jurorka w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najmniej spodziewanym momencie przekazano, że gwiazda znika z programu.

Co więcej, stacji już udało się znaleźć na jej miejsce zastępstwo. W najbliższy piątek fani nie ujrzą swojej ulubienicy.

Kasia Skrzynecka opuszcza program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Do obecnie trwającej, 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wprowadzono sporo zmian. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy skład jurorów uszczuplili Kacper Kuszewski Adam Strycharczuk.

Na szczęście producencie szybko znaleźli na ich miejsce godnych zastępców. Z nadejściem nowej edycji do grona sędziów dołączyli Gromee i Michał Wiśniewski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Chociaż mamy za sobą już kilka odcinków 15. sezonu, na widzów czekają kolejne zmiany, ponownie w składzie jurorskim. Jak przekazuje Jastrząb Post, Kasia Skrzynecka nie pojawi się w odcinku wyemitowanym 8 października. Dla fanów show może być to niemały szok, w końcu po tylu latach trudno wyobrazić sobie "TTBZ" bez niej.

Produkcja nie traciła czasu i już znalazła za nią godnego zastępcę.

Kto zastąpi Kasię Skrzynecką?

Z doniesień Jastrząb Post wynika, że w najbliższej, piątkowej emisji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", na fotelu Kasi Skrzyneckiej zasiądzie... Stefano Terrazzino! Tancerz po raz pierwszy wystąpi w roli jurora.

Okazało się jednak, że zmiana będzie tymczasowa i Skrzynecka prawdopodobnie wróci do programu już w kolejnym odcinku. Fani mogą więc odetchnąć z ulgą.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Oburzona Doda nie wytrzymała, wydała pilne oświadczenie. Została okrutnie wykorzystana 2. Magda Gessler ukrywała przed fanami drugą córkę? Internauci momentalnie zamarli 3. Porażające wyznanie Jacka Braciaka. Ma dość, postawił sprawę jasno. Zaniepokojeni fani wstrzymali oddech

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: