Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Cerekwicka jest bez pracy

TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

"Nie mam po co się budzić rano". Katarzyna Cerekwicka ciężko znosi brak pracy

25 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Katarzyna Cerekwicka w jednym w wywiadów opowiedziała o swojej trudnej sytuacji finansowej. Jej powodem jest wybuch pandemii koronawirusa, która uniemożliwiła artystom koncertowanie. Taka sytuacja trwa już niemal rok i nadal nie wiadomo, co

Katarzyna Cerekwicka popularność zdobyła dzięki występie w szansie na sukces oraz hitowej piosence "Na kolana". Jednak ostatnio piosenka ma za sobą trudny czas. W programie "Tok Szoł" opowiedziała o tym jak sobie radzi w czasie pandemii, gdy nie może koncertować. Okazuje się, że gwiazda nie znosi tego najlepiej, a sytuacja jest dla niej niezwykle trudna.

Katarzyna Cerekwica jest bezrobotna. Zaczęła wyprzedawać rzeczy

Pandemia dotknęła wiele branży. Ludzie tracą prace, lub zmuszeni są zamykać swoje biznesy, a wiele film ogłasza bankructwa. W ciężkiej sytuacja jest zarówno branża gastronomiczna, hotelarska, jak i eventowa. W ciężkiej sytuacji są również artyści, którzy nie od prawie roku nie mogą występować na scenie. Właśnie do nich zalicza się Kasia Cerekwicka.

Gwiazda przed wybuchem pandemii żyła na pełnych obrotach. W rozmowie z Katarzyną Pakosińską, przyznała, że ciężko znosi fakt, iż nie może pracować, szczególnie, że wcześniej żyła na pełnych obrotach.

- To jest bardzo ciężkie dla osoby, która szczególnie przez ostatnie trzy lata żyła w takim pędzie: koncertowym, twórczym, bardzo intensywnym. Teraz tak naprawdę nie mam po co się budzić rano - wyznała.

Jak się okazuje, wokalistka zdecydowała się nawet wyprzedać swoją garderobę. Twierdzi, że nie w trakcie pandemii po prostu nie potrzebuje takich ubrań, a zanim zagra pierwszy koncert, te które ma obecnie, będzie musiała wymienić.

Piosenkarka stara się jednak nie poddawać i spełniać artystycznie. W tym momencie skupia się na promocji płyty za pomocą mediów społecznościowych. Katarzyna Cerekwicka podkreśla, że nowy krążek jest dla niej jak dziecko, które urodziło się w trudnych czasach, ale i tak daje niesamowite szczęścia. Z nowymi piosenkami chce dotrzeć do jak największej liczby fanów.

Przez pandemię wokalistka sama spędziła 40 urodziny

Artystka niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że gwiazda jakiś czas temu się zaręczyła. Pochwaliła się nawet zdjęciem pierścionka zaręczynowego i opatrzyła go wymownym podpisem.

- Prawdziwa miłość jest tylko jedna! Los stawia często jej wyzwania. Rozdziela dwoje kochających się ludzi, aby zrozumieli ile dla siebie znaczą. Naszym zdaniem jest przetrwać te wszystkie burze i zrozumieć, że tylko raz w życiu dostajemy dar czystej miłości. Reszta to złudzenie tej właściwej – napisała wokalistka.

Nie wiadomo jednak, czy para nadal jest razem, ponieważ 40-ste urodziny artystka świętowała sama. Ze względu na pandemię gwiazda nie mogła zorganizować hucznej imprezy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl, jastrzabpost.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >