Katarzyna Cerekwicka jest bez pracy Żródło: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

"Nie mam po co się budzić rano". Katarzyna Cerekwicka ciężko znosi brak pracy

25 Styczeń 2021 Dominika MikaDominika Mika

Katarzyna Cerekwicka w jednym w wywiadów opowiedziała o swojej trudnej sytuacji finansowej. Jej powodem jest wybuch pandemii koronawirusa, która uniemożliwiła artystom koncertowanie. Taka sytuacja trwa już niemal rok i nadal nie wiadomo, co przyniesie najbliższa przyszłość. Wokalistka przyznała, że bardzo źle to znosi.

Katarzyna Cerekwicka popularność zdobyła dzięki występie w szansie na sukces oraz hitowej piosence "Na kolana". Jednak ostatnio piosenka ma za sobą trudny czas. W programie "Tok Szoł" opowiedziała o tym jak sobie radzi w czasie pandemii, gdy nie może koncertować. Okazuje się, że gwiazda nie znosi tego najlepiej, a sytuacja jest dla niej niezwykle trudna.

Katarzyna Cerekwica jest bezrobotna. Zaczęła wyprzedawać rzeczy

Pandemia dotknęła wiele branży. Ludzie tracą prace, lub zmuszeni są zamykać swoje biznesy, a wiele film ogłasza bankructwa. W ciężkiej sytuacja jest zarówno branża gastronomiczna, hotelarska, jak i eventowa. W ciężkiej sytuacji są również artyści, którzy nie od prawie roku nie mogą występować na scenie. Właśnie do nich zalicza się Kasia Cerekwicka.

Gwiazda przed wybuchem pandemii żyła na pełnych obrotach. W rozmowie z Katarzyną Pakosińską, przyznała, że ciężko znosi fakt, iż nie może pracować, szczególnie, że wcześniej żyła na pełnych obrotach.

- To jest bardzo ciężkie dla osoby, która szczególnie przez ostatnie trzy lata żyła w takim pędzie: koncertowym, twórczym, bardzo intensywnym. Teraz tak naprawdę nie mam po co się budzić rano - wyznała.

Była żona Wiśnieskiego usłyszała porażającą diagnozę, jest nieuleczalnie chora. Jej życie diametralnie się zmieniłoByła żona Wiśnieskiego usłyszała porażającą diagnozę, jest nieuleczalnie chora. Jej życie diametralnie się zmieniłoCzytaj dalej

Jak się okazuje, wokalistka zdecydowała się nawet wyprzedać swoją garderobę. Twierdzi, że nie w trakcie pandemii po prostu nie potrzebuje takich ubrań, a zanim zagra pierwszy koncert, te które ma obecnie, będzie musiała wymienić.

Piosenkarka stara się jednak nie poddawać i spełniać artystycznie. W tym momencie skupia się na promocji płyty za pomocą mediów społecznościowych. Katarzyna Cerekwicka podkreśla, że nowy krążek jest dla niej jak dziecko, które urodziło się w trudnych czasach, ale i tak daje niesamowite szczęścia. Z nowymi piosenkami chce dotrzeć do jak największej liczby fanów.

Przez pandemię wokalistka sama spędziła 40 urodziny

Artystka niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że gwiazda jakiś czas temu się zaręczyła. Pochwaliła się nawet zdjęciem pierścionka zaręczynowego i opatrzyła go wymownym podpisem.

- Prawdziwa miłość jest tylko jedna! Los stawia często jej wyzwania. Rozdziela dwoje kochających się ludzi, aby zrozumieli ile dla siebie znaczą. Naszym zdaniem jest przetrwać te wszystkie burze i zrozumieć, że tylko raz w życiu dostajemy dar czystej miłości. Reszta to złudzenie tej właściwej – napisała wokalistka.

Nie wiadomo jednak, czy para nadal jest razem, ponieważ 40-ste urodziny artystka świętowała sama. Ze względu na pandemię gwiazda nie mogła zorganizować hucznej imprezy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl, jastrzabpost.pl

Następny artykuł