Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stracili zajęcie w TVP? Mamy komentarz stacji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.11.2022 18:01

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stracili zajęcie w TVP? Mamy komentarz stacji

Katarzyna Cichopek EA
TRICOLORS/East News; TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

W mediach nie cichną echa związane z aferą wokół Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Teraz na jednym z portali pojawiła się informacja, jakoby para miała stracić bardzo intratny angaż w związku z ostatnimi wydarzeniami. Mamy komentarz przedstawicieli stacji.

Kasia i Maciej są niekwestionowanymi gwiazdami Telewizji Polskiej. Współprowadzą razem "Pytanie na śniadanie", koncerty organizowane przez stację oraz inne programy. Czy to możliwe, aby ich relacja miała jednak wpłynąć na karierę w branży?

Czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stracili angaż w TVP?

Wielkimi krokami zbliżają się rocznicowe obchody 70-lecia Telewizji Polskiej. Z tej okazji 13 listopada ma odbyć się koncert i gala jubileuszowa. Portal Fakt ogłosił wczoraj sensacyjną informację, według której Cichopek i Kurzajewski mieli być brani pod uwagę do poprowadzenia wydarzenia, jednak stacja zmieniła zdanie.

Źródło, na które powoływał się Fakt, donosiło: "Szefostwo nie chce, by ta gala wywoływała jakiekolwiek kontrowersje. Niestety obecnie Kasia i Maciej wzbudzają wiele skrajnych emocji i ich udział na scenie w tym wydarzeniu mógłby przykryć cały sens tego koncertu, czego bardzo chciano uniknąć".

Przypomnijmy, że informacja o związku dwojga dziennikarzy pojawiła się po komentarzach byłej żony Kurzajewskiego, Pauliny Smaszcz. Stwierdziła ona w mediach społecznościowych, że zdrady trwały od 2019 roku. Później regularnie podgrzewała atmosferę, sugerując, że nowy związek Macieja ma wpływ na jej synów.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski bez angażu? Komentarz stacji

Portal twierdził, że Kasia i Maciej są doceniani przez swoich pracodawców za profesjonalizm i sumienną pracę, jednak zrezygnowano z zaangażowania ich w prowadzenie gali. Aby nie ulegać niejasnym insynuacjom, skierowaliśmy pytanie do szefostwa Telewizji Polskiej. Od Centrum Informacji TVP otrzymaliśmy jasną odpowiedź:

Jako duet nie byli brani pod uwagę do poprowadzenia gali z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej – czytamy w przesłanym nam oświadczeniu.

Wygląda na to, że wspomniane wyżej plotki nie mają więc przełożenia na rzeczywistość. Sam koncert poprowadzą Anna Popek i Tomasz Kammel. Odbędzie się on 13 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Włodek Pawlik, Sławomir i Kajra, Rafał Brzozowski, Krystyna Prońko, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Ryszard Rynkowski, Krystian Ochman, Piotr Kupicha oraz Natasza Urbańska.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek EA
Katarzyna Cichopek, fot. TRICOLORS/East News
Maciej Kurzajewski EA
Maciej Kurzajewski, fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. "Mama i córka". Martyna Wojciechowska na zdjęciu z Elżbietą Dzikowską, żoną Tony'ego Halika

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt, Centrum Informacji TVP