Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Dowbor postawiła się w pracy. To chyba żart, czego od niej zażądali. Czy oni oszaleli?!
Anna Lipska
Anna Lipska 08.03.2024 18:05

Kasia Dowbor postawiła się w pracy. To chyba żart, czego od niej zażądali. Czy oni oszaleli?!

Kasia Dowbor
Kasia Dowbor, fot. KAPIF

Katarzyna Dowbor w czarnych włosach? Produkcja jednego z programów kazała jej przefarbować rude pasma! Oto szczegóły.

Katarzyna Dowbor w TVP

Katarzyna Dowbor po wielu latach pracy w Polsacie została zwolniona z funkcji gospodyni programu “Nasz nowy dom”. Szybko okazało się, że wróci do Telewizji Polskiej, czyli stacji macierzystej, gdzie zaczynała swoją spektakularną karierę.

Została prowadzącą program “Pytanie na śniadanie”, a jej debiut był głośno komentowany w mediach i przez fanów w sieci. W zasadzie Kasia jest już emerytką i wcale nie musiałaby pracować, ale pełna wigoru wcale nie myśli o odpoczynku. 

Problemy ze zdrowiem Kasi Dowbor. Po głośnym debiucie w "Pytaniu na śniadanie" takie wieści Projektant gwiazd ocenił dom Kasi Dowbor. Nagle wypalił: "Podróbki marmurów, plastikowe złote listwy". O co chodzi?

Katarzyna Dowbor o swojej emeryturze

Katarzyna Dowbor nie musiałby już pracować. Dołączyła bowiem do grona emerytów. O świadczeniach, jakie wypłaca jej ZUS, powiedziała:

Moja emerytura to nie są grosze. Jestem zadowolona. Pracowałam na etacie przez 30 lat w państwowej firmie, odkładałam składki i mam emeryturę. Nie jest ona może jakaś bardzo wysoka, ale też nie jest bardzo niska. Nie narzekam - stwierdziła w rozmowie z “Super Expressem”.

W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd polskiego show-biznesu nie zamierza narzekać.

Kazali Katarzynie Dowbor przefarbować włosy

Jakiś czas temu Katarzyna Dowbor zaskoczyła wyznaniem. Okazuje się, że jej znak rozpoznawczy, czyli rude włosy, nie mieściły się w koncepcji wydawcy jednego z programów. 

Może tym zaskoczę, ale nigdy nie rozważałam zmiany koloru włosów. Prawie czterdzieści lat temu, jak byłam spikerką, bo był kiedyś taki zawód, pewna osoba wymyśliła sobie, żeby mnie przefarbować na czarno, ale się nie dałam – wyznała Faktowi.

I dodała:

To była jedyna próba, kiedy ktoś chciał mi zmienić kolor. Ja nie dam się nigdy na to namówić. Rudy to jest przecież domena Katarzyny Dowbor.

Wyobrażacie sobie Dowbor w innym kolorze włosów? 

Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF