Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Dowbor pokazała córkę. 25-latka jest owocem jej nieformalnego związku. Podobne?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 01.03.2024 16:50

Katarzyna Dowbor pokazała córkę. 25-latka jest owocem jej nieformalnego związku. Podobne?

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor z córką Marią, fot. KAPiF

Katarzyna Dowbor właśnie opublikowała zdjęcie z dorosłą już córką, Marią. Jako mała dziewczynka często towarzyszyła sławnej mamie na ważnych wydarzeniach. Jak dziś wygląda Maria Dowbor-Baczyńska? 

Katarzyna Dowbor: kariera

Katarzyna Dowbor to znana postać telewizyjna. Karierę rozpoczęła w 1982 roku w Programie III Polskiego Radia. Rok później rozpoczęła współprace z Telewizją Polską, gdzie w pierwszych latach pracowała, jako felietonistka dla formatu “Pegaz”. W kolejnych latach realizowała filmy dokumentalne z udziałem wielu znanych nazwisk, była spikerką oraz konferansjerką. Dowbor pełniła również rolę gospodyni w takich programach, jak “Pytanie na śniadanie”, “Ogrodowa Dowborowa" czy “Apetyt na zdrowie”. Po 30 latach pożegnała się z TVP i przeszła do stacji telewizyjnej Polsat, gdzie była prowadzącą formatu “Nasz nowy dom”. W maju 2023 roku zakończyła współpracę z telewizją.

Od stycznia 2024 roku ponownie można ją zobaczyć na ekranach odbiorników w “Pytaniu na śniadanie”, gdzie pełni rolę prowadzącej.

Kim jest brat Katarzyny Dowbor? Prezenterka ujawniła całą prawdę o Tomaszu TYLKO U NAS: Dorota Wellman oceniła Katarzynę Dowbor. Najpierw wspomniała o jej wieku, a potem... Co na to TVP?

Życie prywatne Dowbor

Prezenterka w 1978 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Piotrem Dowborem. Para doczekała się syna Macieja, który poszedł w ślady matki. Doszło jednak do rozwodu. Jej drugim mężem był dziennikarz Janusz Atlas, którego poślubiła w 1982 roku. Rozstali się po siedmiu latach związku. Katarzyna Dowbor ponownie wyszła za mąż za Grzegorza Świątkiewicza. W 1999 roku prowadząca “Pytania na śniadanie” urodziła córkę Marię, która jest owocem jej nieformalnego związku z Jerzym Baczyńskim.

Dowbor jest też dumną babcią dwóch dziewczynek, Janiny i Heleny. Dziennikarka uwielbia spędzać czas z wnuczkami, jednak niestety ma dużo pracy.

Jestem niestety babcią zapracowaną. Babcią, która nie bardzo ma czas dla wnuczek, przyznaję się bez bicia, bo jestem ciągle w trasie. Ale jeżeli tylko mam szansę spotkać się z moimi wnuczkami, które są cudowne, to się bardzo staram. Wtedy jestem babcią rozpuszczającą. Na wszystko im pozwalam - wyznała w rozmowie z portalem “Jastrząb Post”.

Katarzyna Dowbor na zdjęciu z córką

W piątek 1 marca na Instagramowym profilu Katarzyny Dowbor pojawiło się nowe zdjęcie. Przedstawia ono uśmiechniętą prezenterką telewizyjną w towarzystwie córki, Marii Dowbor-Baczyńskiej.

Kochani, razem z moją córką Marysią zapraszam Was na kolejny odcinek programu „Dowborowa od nowa”!  Zobaczycie go 9 marca o godz. 17:30 w CANAL+ DOMO. Będzie niespodzianka! Bądźcie z nami! - napisała Dowbor.

Maria, która przez kilka lat studiowała za granicą, jakiś czas temu odniosła swój pierwszy sukces, gdyż wydała tomik poezji “Chwasty ukryte”. Katarzyna Dowbor mówiła w jednym z wywiadów, iż jej córka nie chce iść w ślady jej i brata. 

Moja córka absolutnie nie widzi siebie w telewizji. Ona jest osobą bardzo wrażliwą, myślę, że to nie jest dla niej miejsce. Tu jednak trzeba mieć troszkę skórę słonia. Natomiast bardzo pięknie pisze, fantastycznie pisze, ma duży talent. Ale na razie idzie w stronę nauki. Psychologia to jest to, co ją najbardziej kręci, najbardziej lubi i ja jestem za tym, aby w tym pozostała - ujawniła.

Internauci dopatrzyli się u Kasi Dowbor i jej córki ogromnego podobieństwa.

  • Ale ona jest do pani bardzo podobna
  • Córka śliczna, mama śliczna - czytamy w komentarzach pod postem.

Jak myślicie, jaką niespodziankę szykują sławna mama i jej córka?

Katarzyna Dowbor z córką Marią, fot. Instagram
Katarzyna Dowbor z córką Marią, fot. Instagram
Katarzyna Dowbor z córką Marią, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor z córką Marią, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor z córką Marią, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor z córką Marią, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor z córką Marią, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor z córką Marią, fot. KAPiF