Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Dorota Wellman oceniła Katarzynę Dowbor. Najpierw wspomniała o jej wieku, a potem... Co na to TVP?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.02.2024 07:19

TYLKO U NAS: Dorota Wellman oceniła Katarzynę Dowbor. Najpierw wspomniała o jej wieku, a potem... Co na to TVP?

Dorota Wellman, Katarzyna Dowbor
Dorota Wellman oceniła Katarzynę Dowbor, fot. KAPiF/Świat Gwiazd

Choć Dorota Wellman od lat związana jest z programem "Dzień Dobry TVN" doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się u konkurencji. W programie "Gwiazdy Sołtysika" otworzyła się na temat powrotu Katarzyny Dowbor do TVP. Co uważa o nowych parach śniadaniówki i jak ocenia poczynania publicznej telewizji?

Dorota Wellman o nagłych zmianach w "Pytaniu na śniadanie"

Po nowym roku produkcja śniadaniówki TVP wymieniła wszystkie dotychczasowe gwiazdy, w tym ciężarną Małgorzatę Tomaszewską. Szczególnie usunięcie z programu partnerki Olka Sikory odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Rewolucja w publicznej telewizji doszła do uszu konkurencji. Dorota Wellman bez ogródek zdradziła nas, z czym nie zgadza się w poczynaniu stacji. Zachowanie wobec prezenterki spodziewającej się dziecka oburzyło ją najbardziej. 

Zostawiam formę zwolnień poprzednich prezenterów, chociaż jestem oburzona zwolnieniem kobiety w ciąży to od razu informuję, że bardzo mi się to nie podoba i uważam, że ta sprawa jest sprawą brzydką, nieprzyzwoitą wobec kobiety w ciąży - zaznaczyła gwiazda TVN.

Jak wobec tego ocenia nowe twarze "Pytania na śniadanie"? Szczególnie rozgadała się na temat duetu Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza.

Koledzy z pracy zdradzają, jak Holecka zachowuje się poza kamerami. Niewiarygodne, na co skarży się była gwiazda TVP Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" rozpacza po śmierci ukochanej osoby. Zdradziła szczegóły pogrzebu

Dorota Wellman o powrocie Katarzyny Dowbor do TVP

Wiadomość o dołączeniu dziennikarki do obsady "Pytania na śniadanie" odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że gwiazda współpracowała już z TVP, ale w ostatnich latach trzymała pieczę nad programem Polsatu "Nasz nowy dom". Po głośnym zwolnieniu wróciła do telewizji publicznej.

Dorota Wellman podkreślała, że nie obawiała się o karierę zawodowej koleżanki. Z jej doświadczeniem i profesjonalizmem wystarczyło poczekać, aż ponownie pojawi się na ekranach.

Kaśka jest doświadczonym dziennikarzem i uważam, że poradzi sobie w każdej sytuacji, jak zresztą wielokrotnie pokazywała - podkreślała w wywiadzie z Andrzejem Sołtysikiem.

Debiut Katarzyny Dowbor z młodszym partnerem w "Pytaniu na śniadanie" wywołał wiele emocji wśród internautów. Jak takie połączenie ocenia Dorota Wellman? Zwróciła uwagę na różnicę wieku między prezenterami.

Dorota Wellman o Katarzynie Dowbor i Filipie Antonowiczu w "Pytaniu na śniadanie". Wspomniała o różnicy wieku

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" nie ukrywa, że jest fanką różnorodności i bardzo chętnie widziałaby ją także w telewizji. Według niej pary porannych programów powinny ukazywać jak najszerszy przekrój społeczeństwa.

Nikomu miejsca nie odbieram. Młodzi ludzie pracują obok nas. […] Myślę, że powinno być i tak i tak. […] I młodsi i starsi, i ciemnoskóry i jasnoskóry. Świat jest różny kwadratowy i podłużny więc ta różnorodność powinna być również w mediach - tłumaczyła.

Duet Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza w "Pytaniu na śniadanie" przyrównała do swojego przykładu z Marcinem Prokopem w "Dzień Dobry TVN". Zaznaczyła różnicę wieku między gwiazdami, która dla niej jest atutem.

Bardzo podobna para jak my, tylko troszkę chyba większa różnica wieku - stwierdziła.

W dalszej części wypowiedzi Wellman zaskoczyła tonem, w jakim wypowiedziała się o swojej bezpośredniej konkurencji z TVP.

Ja lubię takie zestawienia, bo świat jest inny tego młodszego partnera, a świat inny Kaśki. Jak zbiorą razem doświadczenia to można pięknie wspólnie prowadzić program, a obok tego będą młodsze pary i to też będzie fajne. Trzeba te pary mieszać - oznajmiła gwiazda TVN.

Całą rozmowę Doroty Wellman z Andrzejem Sołtysikiem możecie obejrzeć tutaj:

Dorota Wellman
Dorota Wellman oceniła Katarzynę Dowbor w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz
Dorota Wellman oceniła Katarzynę Dowbor w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz
Dorota Wellman oceniła Katarzynę Dowbor w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz
Dorota Wellman oceniła Katarzynę Dowbor w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz
Dorota Wellman oceniła Katarzynę Dowbor w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPiF