Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zapytali Romanowską o Dowbor. Aż tak chłodnych słów nikt się nie spodziewał. Po nich przerwała wywiad
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.02.2024 23:07

Zapytali Romanowską o Dowbor. Aż tak chłodnych słów nikt się nie spodziewał. Po nich przerwała wywiad

Ela Romanowska, Katarzyna Dowbor
Ela Romanowska kończy rozmowę po pytaniu o Katarzynę Dowbor, fot. KAPiF

Na wiosennej ramówce Polsatu 2024 zjawiły się gwiazdy najważniejszych programów stacji. Wśród nich nie zabrakło Eli Romanowskiej, która po 20. sezonach zastąpiła w roli prowadzącej Katarzynę Dowbor. Wiadomo co następczyni myśli o poprzedniczce. Wystarczyło jedno pytanie, by atmosfera stała się lodowata.

Zmiany w "Nasz nowy dom". Ela Romanowska za Katarzynę Dowbor

Po przejęciu stanowiska dyrektora programowego Polsatu przez Edwarda Miszczaka stacja przeszła ogromne zmiany. Widzowie musieli pogodzić się z odejściami doskonale znanych gwiazd, w tym Katarzyny Dowbor. Prezenterka od 2013 roku wcielała się w rolę gospodyni programu "Nasz nowy dom".

Zwolnienie gwiazdy było tym bardziej kontrowersyjne, że nie spodziewała się ona takiego kroku ze strony produkcji. Rozmowa z Edwardem Miszczakiem miała być wyjątkowo chłodna i rzeczowa.

To była krótka rozmowa. Powiedział, że stacja postanowiła się ze mną rozstać. Zapytałam, jakie są merytoryczne uwagi do mojej pracy. Nie było żadnych. Usłyszałam, że zrobiono jakieś badania i tak będzie dla programu lepiej - mówiła Katarzyna Dowbor portalowi Wirtualnemedia.pl

Widzowie chłodno przyjęli jej obecność, co było widoczne w oglądalności 21. sezonu "Nasz nowy dom". Teraz wiadomo, że Katarzyna Dowbor nie ma zamiaru wracać do Polsatu. Niedawno oglądaliśmy jej debiut w "Pytaniu na śniadanie". Co zatem z przyszłością niegdyś popularnego programu?

Po jednym sezonie z Elą Romanowską rewolucja w "Nasz Nowy Dom". Zmiana, jakiej nikt się nie spodziewał Donieśli, że Dowbor trafił na dywanik za złe traktowanie Romanowskiej. Afera w Polsacie!

Co dalej z "Nasz nowy dom"? Wiosenna ramówka Polsatu wszystko ujawniła

Przejęcie roli prowadzącej przez Elę Romanowską nie było łatwym zadaniem. Gwiazda dwoiła się i troiła w zdobyciu sympatii widzów, jednak Ci pozostali nieubłagani. Edward Miszczak zdołał nawet przywrócić część zwolnionych gwiazd jak w przypadku Kasi Skrzyneckiej czy Piotra Gąsowskiego.

W przypadku programu "Nasz nowy dom" pomimo kontrowersji produkcja została przedłużona na kolejny sezon. 22. odsłona pojawi się na ekranach wiosną, 6 marca 2024 roku. Co ciekawe będzie emitowana dwa dni w tygodniu: w środy i czwartki.

Ela Romanowska pojawiła się nawet na ramówce Polsatu, by porozmawiać z dziennikarzami o telewizyjnych planach. Jedno pytanie rozbudziło w niej nagłe emocje. Po wspomnieniu o Katarzynie Dowbor gwiazda przerwała wywiad. Co się stało?

Ela Romanowska po pytaniu o Katarzynie Dowbor zakończyła rozmowę. Wystarczyły dwa słowa

Dotychczas prowadząca "Nasz nowy dom" raczej miło wypowiadała się na temat swojej poprzedniczki, życząc jej sukcesów w show-biznesie. Tych w ostatnim czasie nie brakuje. Dziennikarz portalu Gazeta.pl spytał więc Elę Romanowską o debiut Katarzyny Dowbor w śniadaniówce TVP.

Na taki przebieg rozmowy gwiazda Polsatu z całą pewnością nie miała ochoty. W jednej chwili zmieniła postawę. Na wzmiankę o poprzedniczce z wielkim uśmiechem podziękowała rozmówcy i uciekła sprzed kamery.

Dziękuję bardzo - powiedziała, ucinając dalszą rozmowę.

Wygląda na to, że Ela Romanowska nie ma już tak dobrego zdania na temat Katarzyny Dowbor, jak przed kilkoma miesięcami. Czas pokaże, czy nowe rozwiązanie produkcji pomoże zwiększyć oglądalność.

Ela Romanowska
Ela Romanowska kończy rozmowę po pytaniu o Katarzynę Dowbor, fot. KAPiF
Ela Romanowska
Ela Romanowska kończy rozmowę po pytaniu o Katarzynę Dowbor, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor
Ela Romanowska kończy rozmowę po pytaniu o Katarzynę Dowbor, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor
Ela Romanowska kończy rozmowę po pytaniu o Katarzynę Dowbor, fot. KAPiF

Źródło: Gazeta.pl, Wirtualnemedia.pl