Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Figura nagle opuściła festiwal w Gdyni i znalazła się w szpitalu. Niepokojące doniesienia z domu aktorki
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.09.2023 11:15

Katarzyna Figura nagle opuściła festiwal w Gdyni i znalazła się w szpitalu. Niepokojące doniesienia z domu aktorki

Katarzyna Figura
Katarzyna Figura nagle opuściła festiwal w Gdyni, fot. KAPiF

Katarzyna Figura była jedną z gwiazd, które uświetniły prestiżowy Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Niestety pobyt aktorki na wydarzeniu został nagle przerwany. Nieoczekiwanie musiała zrezygnować z wywiadów i spotkań z twórcami. Sytuacja w domu gwiazdy zrobiła się poważna. Udała się do szpitala. Co się stało?

Katarzyna Figura na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

Choć coroczny festiwal zbliża się ku końcowi, po raz kolejny gwiazdy zachwyciły swoją obecnością. Wśród topowych gości nie mogło zabraknąć Katarzyny Figury. Aktorka pojawiła się na ściance w środę, 20 września, w doskonałym humorze.

Przed fotografami pozowała z uśmiechem w błękitnej kreacji z białymi sportowymi butami, okularami przeciwsłonecznymi i plecionym kapeluszem. Już na pierwszy rzut oka było widać, że gwiazda nadal czuje letni klimat. Niestety jej słoneczny nastrój szybko uległ zmianie.

Katarzyna Figura (12).jpg
Katarzyna Figura nagle opuściła festiwal w Gdyni, fot. AKPA
Katarzyna Figura trafiła do szpitala. "Zaczęłam wymiotować czarną krwią". Wstrząsające wyznanie Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Katarzyna Figura szybko opuściła festiwal s Gdyni

Niestety pobyt aktorki w Gdyni nie trwał długo. Po dwóch dniach gwiazda musiała opuścić wydarzenie i odwołać wszystkie zaplanowane rozmowy. Jako podaje portal ShowNews.pl nagła decyzja została podjęta ze względu na sprawy rodzinne Katarzyny Figury.

W ostatnim czasie aktorka mierzyła się z wieloma problemami. Tym razem kłopoty dotyczyły bliskiej jej osoby.

Katarzyna Figura mierzy się z rodzinnymi problemami

Portal wyjawił, że wyjazd aktorki z festiwalu związany jest z jej matką. Kobieta znalazła się w szpitalu, przez co gwiazda nie wahała się ani chwili, by zmienić swoje dotychczasowe plany.

Katarzyna Figura na razie nie wypowiedziała się w kwestii problemów zdrowotnych. Mamy jednak nadzieję, że czas spędzony w gronie najbliższych okaże się dla niej wartościowy, a mama gwiazdy szybko wróci do zdrowia. 

Katarzyna Figura (13).jpg
Katarzyna Figura nagle opuściła festiwal w Gdyni, fot. KAPiF
Katarzyna Figura (9).jpg
Katarzyna Figura fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl