Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To naprawdę one?! Córki Figury na okładce Vivy! Wyrosły na takie piękności, że można je pomylić z gwiazdami Hollywood
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.08.2023 16:39

To naprawdę one?! Córki Figury na okładce Vivy! Wyrosły na takie piękności, że można je pomylić z gwiazdami Hollywood

Katarzyna Figura
Katarzyna Figura pokazała się z córkami na okładce, fot. KAPiF

Katarzyna Figura od kilku dekad uważana jest – i nie bez powodu – za prawdziwą seksbombę polskiego kina. Mimo upływu lat wciąż urzeka charyzmą i spojrzeniem. Jej córki wyrastają na prawdziwe piękności. Cała trójka pokazała się na okładce magazynu „Viva!” nie bez powodu. Koko i Kaszmir zachwycają urodą.

Katarzyna Figura: związki, rozwód, dzieci

Katarzyna Figura od lat jest jedną z kultowych postaci polskiej sceny, w której kochały się kolejne pokolenia Polaków i Polek. Czarowała zarówno talentem, jak i urodą. Dziś promienieje na okładce „Vivy!”, a jej córki: Koko Claire i Kaszmir Amber, zachwycają młodzieńczym wdziękiem. Wszystkie trzy wyglądają jak prawdziwe gwiazdy. Koko urodziła się w 2002 roku, Kaszmir trzy lata później. Dziś są już dorosłe, ale według słów ich mamy, wszystkie trzy w przeszłości cierpiały.

Niestety, powód, dla którego znalazły się na okładce magazynu, jest dość ponury. W tym roku mija 11 lat od głośnego wywiadu z 2012 roku, w którym aktorka wyznała, że przez lata była ofiarą przemocy domowej. Rozwód z ojcem dziewczynek, producentem filmowym Kaiem Schoenhalsem, został sfinalizowany 24 września 2021 roku.

One nie chcą widzieć ojca. Boją się go. Dziewczynki wyjawiły babci, że kiedy na trzy dni pojechała na festiwal filmowy do Karlovych Varów, ich tata nie mógł opanować gniewu i roztrzaskał krzesło na oczach dziewczynek. A potem rzucił w jedną z nich butem i uderzył ją w czoło – mówiła Katarzyna w „Vivie!” w 2012 roku.

Jak wyglądała codzienność Figury po publikacji wywiadu sprzed 11 lat? Jej relacja budzi grozę.

Katarzyna Figura
Katarzyna Figura z byłem mężem w 2002 roku, fot. KAPiF
Katarzyna Figura
Katarzyna Figura z byłem mężem i córką Koko w 2002 roku, fot. KAPiF
Izabela Janachowska w szpitalu! "Stan zagrażający życiu". Trafiła na oddział neurologii

Katarzyna Figura: jak radzi sobie po rozowdzie?

Katarzyna Figura w nowym wywiadzie powiedziała, jak radzi sobie po głośnym rozwodzie.

Rozmawiamy dziś głośno o empatii, o współczuciu, o pomocy. A czy ktoś się zastanowił, co się ze mną działo przez te lata? Jak sobie poradziłam, jak wychowałam córki? Czy upadłam, czy w ogóle jeszcze żyję? Tak, żyję i jestem szczęśliwa. Ale żeby do tego dojść, potrzebowałam trzęsienia ziemi – mówi Figura teraz, w 2023 roku.

Aktorka mówi, że od czasu publikacji poprzedniego wywiadu przez kolejne 10 lat żyła w strachu i niepewności.

Dopóki córki nie skończyły 18 lat, jako jedyny zajmujący się nimi rodzic, nawet nie miałam prawa do końca o wszystkim stanowić. […] To, że mój były mąż na początku uciekł z kraju, wcale nie oznaczało, że nie powracał na przestrzeni tych wszystkich lat, by ponownie zamieniać nasze życie w piekło – czytamy teraz w wywiadzie.

To jednak nie wszystko. Aktorka wyznała, jaki wpływ miała ta sytuacja na obie dziewczynki. Poniżej wszystkie szczegóły.

Katarzyna Figura
Katarzyna Figura w 2023 roku, fot. KAPiF

Córki Katarzyny Figury miały trudne dzieciństwo

Katarzyna Figura w trudnym życiowym momencie skupiła się przede wszystkim na swoich córkach. Dziewczynki również nie miały najlepszych relacji z ojcem. 

Sąd przyznał mu opiekę weekendową nad córkami, a on je straszył, że je wywiezie i że już nigdy nie zobaczą matki. Nieustannie miałam do czynienia z policją, mediatorami, kuratorami. […] Dziewczynki były zestresowane, zastraszone, w pewnym momencie zaczęły tracić włosy, nie chciały chodzić do szkoły, mój były mąż mieszał nawet tam. Wszędzie powoływał się na swoje prawa ojca, mnie wszędzie degradował jako matkę. Do tego doszło nękanie w domu – opowiada gwiazda o czasach, zanim powiedziała „dość.”

Teraz zarówno Kaszmir, jak i Koko oraz ich mama są wolne. Wszystkie trzy prowadzą media społecznościowe, na których widać, że córki Figury same mają bardzo artystyczne dusze. Poniżej możecie obejrzeć ich zdjęcia. Dziewczyny wyrosły na piękne kobiety i z powodzeniem mogłyby same zacząć karierę przed kamerami. 

Katarzyna Figura z córką Koko fot. KAPiF
Katarzyna Figura z córką Koko fot. KAPiF
Katarzyna Figura
Katarzyna Figuraw 2023 roku, fot. KAPiF
Katarzyna Figura
Katarzyna Figuraw 2021 roku, fot. KAPiF