Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kate zniknęła, a kochanka wyszła z cienia?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.05.2024 17:29

Kate zniknęła, a kochanka wyszła z cienia?

 Kate, William
Fot. East News

Księżna Kate na stałe zniknęła sprzed oczu opinii publicznej. Tymczasem rzekoma kochanka księcia Williama, Rose Hanbury oraz jej syn znowu byli widziani z królem i królową. W mediach aż huczy. Mamy zdjęcia.

Gdzie jest księżna Kate? Kim jest rzekoma kochanka księcia Williama?

Księżna Kate od czasu oświadczenia o diagnozie raka z 22 marca nie pokazała się publicznie. Parafrazując cytat z książki o Kubusiu Puchatku: “Im bardziej media zaglądały do środka, tym bardziej Middleton tam nie było”. A można dodać nawet więcej: im bardziej Kate tam nie było, tym częściej było widać Rose Hanbury, domniemaną kochankę księcia Williama.

Pierwsze plotki o romansie Williama i Rose Hanbury pojawiły się w 2019 roku. Książę i księżna Walii mieszkali wtedy od kilku lat z dziećmi w Anmer Hall, swojej letniej posiadłości. Markiza Rose Hanbury i jej mąż, markiz Cholmondeley, byli ich sąsiadami. Kate była wtedy w ciąży z księciem Louisem. Po latach książę Harry i Meghan ogłosili w dokumencie Netflixa, że toksyczne doniesienia o Markle pojawiły się w sprzyjającej royalsom prasie akurat wtedy, kiedy niektóre gazety chciały nagłośnić temat niewierności Williama.

Czy rzeczywiście brytyjskie media na rozkaz Pałacu Buckingham “przykryły” aferę rzekomej niewierności Williama, kosztem wizerunku Harry'ego i Meghan? Tego zapewne nie dowiemy się nigdy. Prawdą jest natomiast, że rodzina Rose jest niezwykle blisko z rodziną królewską. Ona sama miała przyjaźnić się z księżną Kate do momentu, w którym żona Williama nagle całkowicie zerwała z nią kontakty.

Tymczasem nie tylko markiz i markiza Cholmondeley są blisko royalsów. Dotyczy to też ich syna. Co wiadomo o tych powiązaniach? Młody lord Oliver znowu towarzyszył królowi Karolowi III na kluczowych wydarzeniach państwowych. A jego dumna mama “ukradła” kapelusz Kate. Emocjonujące szczegóły poniżej.

Książę William na imprezie w piwnicy. Rzekoma kochanka nazwała ją "meliną" i ujawniła wstydliwe szczegóły Rzekoma kochanka księcia Williama przerwała milczenie. Tak skomentowała plotki o romansie

Kim jest syn Rose Hanbury? Dlaczego łączą go z Williamem?

Mąż Rose, David, markiz Cholmondeley, zajmuje ważne stanowisko na dworze królewskim. Przez trzy dekady był lordem szambelanem, a po śmierci Elżbiety II król Karol III mianował go do tytułu lord-in-waiting, czyniąc jednym z najbliższych doradców. Czy jednak tłumaczy to fakt, że syn markiza, Oliver, był jednym z paziów na koronacji króla?

Wiele osób mówi nawet o podobieństwie najmłodszej córki Rose i Davida, lady Iris, urodzonej w 2016 roku, do księcia Williama. Warto wspomnieć, że sama Hanbury rzeczywiście od dawna nie pojawiała się na dworze oraz na publicznych wydarzeniach. Jej obecność na pogrzebie Elżbiety II i koronacji Karola III była wielką sensacją. A teraz? Księżna Kate zniknęła, a Rose oraz jej syn znowu wychynęli z cienia. Nowe zdjęcia i zadziwiające wieści znajdziecie poniżej.

Embed from Getty Images

Kochanka księcia Williama i jej syn z Karolem III i Camillą

12 maja królowa Camilla obecna była na zawodach Horse Trials w Badminton w Gloucestershire. Została tam sfotografowana nie tylko z kultową makijażystką Charlotte Tilbury, ale przede wszystkim z Rose Hanbury. Panie miały widocznie dobry humor i wymieniały anegdotki. To jeszcze jednak nic.

15 maja w katedrze świętego Pawła w Londynie odbyło się uroczyste nabożeństwo z okazji poświęcenia Orderu Imperium Brytyjskiego. Na uroczystości obecni byli Rose Hanbury oraz jej mąż. Markiza miała na głowie identyczny kapelusz, co księżna Kate na Niedzieli Pamięci w 2021 roku. Wszystkie zdjęcia z tych okazji znajdziecie poniżej.

A syn Rose? A jakże, młody Lord Cholmondeley także był obecny. To właśnie jego wybrano, by niósł płaszcz za królem Karolem III, wchodzącym do katedry. Przypadek? Każdy musi sam ocenić.

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
Rose Hanbury, William i Kate, kochanka widziana z Camillą, syn Rose i król Karol III
Syn Rose Hanbury, Oliver Cholmondeley, niesie płaszcz Karola III na uroczystości poświęcenia Orderu Imperium Brytyjskiego, 15.04.2024, fot. Rex Features/East News
Rose Hanbury, William i Kate, kochanka widziana z Camillą, syn Rose i król Karol III
Księżna Kate, obchody Niedzieli Pamięci 2021, fot. Rex Features/East News
Rose Hanbury, William i Kate, kochanka widziana z Camillą, syn Rose i król Karol III
Rose Hanbury, fot. Rex Features/East News