Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Podaje się za syna Karola III i Camilli. Mówi o niezbitych dowodach
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.05.2024 10:36

Podaje się za syna Karola III i Camilli. Mówi o niezbitych dowodach

Rodzina królewska
fot. Instagram

W mediach ponownie jest głośno o rzekomym nieślubnym synu króla Karola III i królowej Camilli. Simon Dorante-Day nie daje za wygraną i mówi o twardych dowodach.

Teorie spiskowe wokół brytyjskiej rodziny królewskiej

Windsorowie panujący w Wielkiej Brytanii to niezaprzeczalnie najbardziej popularna dynastia na świcie. Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów oraz uwielbieniem poddanych. Wokół Windsorów od lat krążą rozmaite teorie spiskowe. Jedną z niedawnych była sprawa księżnej Kate, która jak się później okazało w związku z chorobą zniknęła na jakiś czas z życia publicznego. W mediach jednak zaczęły pojawiać się spekulacje m.in., że Middleton przebywa w szpitalu w Hiszpanii. 

Jedną z najgłośniejszych teorii jest ta wysunięta przez Simona Dorante-Daya, który kilka lat temu zgłosił się do mediów z wyznaniem, iż jest nieślubnym synem króla Karola III i królowej Camilli

Nowy portret Karola III obiektem drwin. Poddanym kojarzy się tylko z jednym Pałac nie mógł tego przewidzieć. Wyciek nt. zdrowia króla Karola

Kim jest Simon Dorante-Day?

Simon Dorante-Day opowiada w mediach, że jest nieślubnym synem króla Karola III i królowej Camilli. Mężczyzna dziś mieszka w Australii, jednak jako dziecko został adoptowany w Wielkiej Brytanii. Miał wtedy zaledwie 1,5 roku. Dorante-Day utrzymuje, że do adopcji oddano go jako nieślubne dziecko 18-letniej wówczas Camilli i 17-letniego księcia Karola. Te działania miały na celu ukryć romans nastolatków przed opinią publiczną i uniknąć skandalu wokół monarchii. Simon utrzymuje, iż tego wszystkiego dowidział się od adopcyjnej babci, która przez lata pracowała dla rodziny królewskiej. 

Mężczyzna opowiadał w mediach o zabiegach, którym miał być poddawany, a które miały na celu ukryć jego podobieństwo i powiązania z biologicznymi rodzicami. Mówił o tym, że m.in. siłą miano mu zmienić kolor tęczówek z niebieskiego na brązowe. Simon Dorante-Day zaistniał w przestrzeni medialnej w 2020 roku. Wyznał, że wiele razy podejmował próby i domagał się w sądzie przeprowadzenia testów DNA, w celu potwierdzenia, że jest biologicznym synem króla Karola III i królowej Camilli, czyli tym samym jest następcą tronu Wielkiej Brytanii. Jak do tej pory pozwy, które złożył nie doczekały się odpowiedzi.

Simon Dorante-Day nie poddaje się

Mężczyzna, który twierdzi, że jest nieślubnym synem pary królewskiej nie daje o sobie zapomnieć. Simon Dorante-Day regularnie pojawia się w mediach. W zeszłym roku w programie 7news powiedział, że książę William i książę Harry również powinni podać się testom DNA. Mężczyzna uważa, że nie są oni biologicznymi synami króla Karola III. W jego mniemaniu testy rozstrzygnęłyby sprawę raz na zawsze. 

I tak już istnieje wiele publicznych domysłów na temat ojcostwa ich obojga, równie dobrze można to rozstrzygnąć raz na zawsze. Kto tak naprawdę jest spadkobiercą? A genetycznie włosy zawierają wszystkie odpowiedzi - opowiadał. 

Simon publicznie wspiera również poczynania księcia Harry'ego i jego żony Meghan Markle. Uważa, że zostali oni źle potraktowani przez pałac i rodzinę królewską. Mężczyzna w tym roku w programie 7news zapowiedział, ze zamierza skontaktować się z młodszym synem władcy Zjednoczonego Królestwa. Uważa, ze mogliby sobie nawzajem pomóc:

Czuję, że mógłby równie chętnie jak ja ujawnić, co Karol, Camilla i inne wpływowe osoby mi zrobiły.

Co Wy na to? Zdjęcia rzekomego nieślubnego syna króla Karola III poniżej

Simon Dorante-Day, fot. Instagram
Simon Dorante-Day, fot. Instagram
Simon Dorante-Day, fot. Instagram
Simon Dorante-Day, fot. Instagram