Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kiedy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócą do "PnŚ"? Przekazano domniemaną datę
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 02.05.2022 15:28

Kiedy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócą do "PnŚ"? Przekazano domniemaną datę

Kurzajewski Cichopek
fot. https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

Wiemy już, jak wygląda przyszłość Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w "Pytaniu na śniadanie". Znany i lubiany duet zniknął z naszych ekranów, gdy były partner Cichopek zasugerował w "Mieście Kobiet", że został zdradzony. Wiele osób podejrzewało, że afera doprowadzi do wielkich zmian w programie śniadaniowym.

Wielbiciele duetu Cichopek i Kurzajewski mogą być spokojni. Najprawdopodobniej prowadzący pojawią się jeszcze razem na ekranie. Zgodnie z informacją przekazaną przez "Fakt" fani będą mogli ich zobaczyć już za kilka dni.

Afera wokół rozwodu Kasi Cichopek

Ostatnich kilka tygodni nie było łatwych dla Kasi Cichopek. Najpierw przekazała fanom informację o swoim rozwodzie, a chwilę później jej były partner Marcin Hakiel opowiadał o ich życiu prywatnym w mediach.

- Potocznie mówiąc, nie chciałbym prać brudów. Ale najtrudniejszy moment był chyba taki, że moja partnerka od jakiegoś już czasu prosiła o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem. No, a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię — mówił tancerz podczas rozmowy w "Mieście Kobiet".

Rozmowa Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską odbiła się echem we wszystkich mediach w kraju. Od momentu jej emisji Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek nie pojawili się razem w programie "Pytanie na śniadanie". Widzowie zaczęli się zastanawiać, czy jeszcze razem ich zobaczą?

Czy Kurzajewski i Cichopek pojawią się jeszcze w "PnŚ"?

Dziennikarzom "Faktu" udało się dojść do informacji dotyczącej przyszłości duetu Cichopek i Kurzajewski. Jak się okazało, ta dwójka nie zniknie jeszcze z programu. Zgodnie z grafikiem show poprowadzą wspólnie odcinek 5 maja. Nie wiadomo jednak, czy odniosą się w nim do ostatnich zdarzeń.

Warto również przypomnieć o aferze podsłuchowej, która mocno uderzyła w duet prowadzących. Ich prywatne rozmowy miały zostać zarejestrowane i przesłane osobom z zewnątrz. Do otrzymania nagrań przyznał się Marcin Hakiel, który określił je mianem "strasznych i nieprzyjemnych".

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Druzgocące wyznanie legendarnej aktorki, fani w rozpaczy. "Zbliżam się do śmierci"

  2. Słynna para oskarżona o znęcanie się nad synem. Ogromny skandal, wyznanie nie mieści się w głowie

  3. Właśnie ogłoszono, Polacy nie mogli się doczekać. Zacznie się już za chwilę, miliony zasiądą przed ekranami

Zapraszamy na nasz Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Źródło: fakt.pl