Swiatgwiazd.pl

instagram.com/elaromanowska

Kim jest narzeczony Eli Romanowskiej? TVP zdementowała plotki

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Fani Elżbiety Romanowskiej zachodzą w głowę, kim jest narzeczony aktorki. W zeszłym roku gwiazda ogłosiła swoje zaręczyny, jednak do dziś o ich związku wiadomo niewiele.

Jakiś czas temu media donosiły, że narzeczonym Elżbiety Romanowskiej może być Tomasz Łysiak, projektant wnętrz. W programie TVP mężczyzna wypowiedział się na temat tych pogłosek.

Kim jest narzeczony Elżbiety Romanowskiej?

Elżbieta Romanowska ma powodzenie nie tylko w życiu zawodowym, ale także w prywatnym. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku, a 14 lutego minie rocznica zaręczyn.

Jej partner chce jednak zachować anonimowość. Mimo to plotki na jego temat wciąż były obecne w mediach. Te jednak podkręcała sama Elżbieta Romanowska, pojawiając się na wielu imprezach branżowych z... Tomaszem Łysiakiem.

Maciej Kurzajewski dementuje plotki

Maciej Kurzajewski w programie TVP "Śmietanka towarzyska" postanowił zdementować plotki o związku Elżbiety Romanowskiej z Tomaszem Łysiakiem. Jak wynika z wyemitowanego materiały, z potencjalnym narzeczonym aktorkę łączy tylko przyjaźń.

- Poznaliśmy się przez naszą wspólną znajomą. Zostałem kiedyś zaproszony do domu Eli; nie do końca miałam ochotę na tę wizytę, bo wcześniej z różnych sytuacji branżowych dochodziłem do wniosku, że towarzystwo aktorsko-celebryckie to nie do końca moja bajka. Koleżanka mnie przekonała i tak naprawdę od pierwszego wejrzenia zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi. Po tym całym spotkaniu śmieszne jest to, że od kilku lat ja z racji swojego zawodu i wcześniejszej pracy (w mediach), Ela z racji swojej, bardzo często byliśmy zapraszani na różnego rodzaju imprezy i eventy jednocześnie. Jak dwójka przyjaciół zawsze chodziliśmy na nie razem, no i troszkę to poszło w mediach za daleko. Zaczęliśmy być postrzegani przez pryzmat bycia parą, a jesteśmy po prostu dobrymi przyjaciółmi, ludźmi, którzy się uwielbiają, wspierają i zawsze są dla siebie - powiedział Tomasz Łysiak, następnie publikując nagranie na Instagramie.

Czy TVP zdementowała plotki? To się okaże. Ciekawe jest, że na niektórych zdjęciach Elżbiety Romanowskiej widać jej partnera. Jak widać, na on blond włosy i chodzi w okularach. Jest zatem zupełnym przeciwieństwem Łysiaka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją 2. Wczoraj spłonął dom syna Magdy Gessler. Niemożliwe, jak Lara zareagowała na tragedię 3. Nie żyje znany aktor. Przeżył historię jak z filmu

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Kamila Krótka

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]