Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest pierwsza żona Zbigniewa Zamachowskiego? Miała zostawić go dla polskiej piosenkarki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.03.2023 21:47

Kim jest pierwsza żona Zbigniewa Zamachowskiego? Miała zostawić go dla polskiej piosenkarki

Zbigniew Zamachowski
Fot. KAPiF

Zbigniew Zamachowski był trzykrotnie żonaty. Obecnie układa sobie życie z Gabrielą Muskałą. Jego wcześniejsze związki kończyły się jednak mniejszym lub większym skandalem. Szczególnie tajemnicza jest pierwsza relacja aktora. Podobno żona zostawiła go dla byłej partnerki Michała Wiśniewskiego.

Pierwszą żoną gwiazdora była Anna Komornicka. Drugą – Aleksandra Justa, która dała mu czwórkę dzieci. Listę tę zamyka Monika Richardson, z którą rozstał się w 2021. Wszyscy pamiętają niedawne perturbacje uczuciowe, ale mało kto pamięta, jaka bomba informacyjna spadła na świat show-biznesu ponad dekadę temu.

Zbigniew Zamachowski: piersza żona, ślub, problemy

Zamachowski i Anna Komornicka poznali się w 1988 roku. Aktor poprosił piękną blondynkę, by pomogła mu zgrać plik na płytę. Niesienie pomocy okazało się tak owocne, że już po kilku miesiącach postanowili być razem. Anna opowiadała w wywiadach, że Zbigniew urzekł ją wdziękiem i wrażliwością. Zamachowski doceniał z kolei jej dojrzałość, spokój i cierpliwość.

Szybko jednak pojawiły się pierwsze różnice. Gwiazdor wspominał w mediach o jej zmienności nastrojów, które źle na niego działały, zwłaszcza kiedy był przepracowany. Coraz bardziej dawała się też we znaki dzieląca ich różnica wieku. Mimo to postanowili wziąć ślub. Ceremonia była huczna, ale szybko pojawiły się pierwsze rysy w miłości.

Kto z Polski zdobył Oscara? Dla jednego z laureatów gala skończyła się... w areszcie

Zbigniew Zamachowski: pierwsze rozstanie i skandal

Po ślubie zakochani musieli żyć w kawalerce liczącej 17 metrów kwadratowych. Niewyobrażalna ciasnota tylko wydobywała problemy, wynikające z odmiennych celów i priorytetów. Aktor podobno nie chciał, by jego żona grała w filmach: wolał, by zajęła się domem i wyszukiwaniem mu ról, jako właścicielka agencji aktorskiej. Ona z kolei miała nie rozumieć jego potrzeby samotności i jego niespodziewanych wyjazdów hen przed siebie.

W końcu Komornicka zdecydowała o rozstaniu. Żaden z nich nie ujawniło, jakie dokładne były przyczyny rozpadu tej relacji. „Chyba nie znalazłbym odpowiedzi, która byłaby uczciwa, prawdziwa i w którą mogłabyś bez zastrzeżeń uwierzyć. [...] Nasze światy gdzieś się rozjechały", mówił po latach Zamachowski.

Tymczasem po latach pojawiły się pierwsze plotki na ten temat. Ich źródłem okazał się Michał Wiśniewski, który w 2012 roku toczył medialny spór z byłą żoną, Magdą Femme. Para prześcigała się wtedy we wzajemnych oskarżeniach. W pewnym momencie muzyk ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że Femme zdradziła go z Komornicką. A to nie wszystko.

Anna Komornicka i Magda Femme były parą?

W czasach, o których mówił Wiśniewski, była żona Zamachowskiego była menadżerką Magdy Femme, co tylko dodatkowo podgrzało atmosferę. Muzyk został jednak szeroko skrytykowany za swoją wypowiedź, ponieważ poruszył też temat córki piosenkarki.

Odeszła od kochanki, Ani Komornickiej (byłej żony Zbyszka Zamachowskiego), z którą ma córkę z probówki ([…] piękna dziewczynka, nie wiadomo kogo) i jest z niejakim raperem, Synem Prezydenta. Nie mam pretensji o to, że przez 10 lat była z kobietą, nawet żal mi Ani K. 10 straconych jej lat i 5 moich mówi wszystko – narzekał Michał na Facebooku.

Rok po tych słowach Femme poślubiła wspomnianego rapera, Michała Zawadzkiego, używającego pseudonimu Syn Prezydenta. Faktem jest, że wokalistka nigdy nie ujawniła, kto jest ojcem małej Nel, która przyszła na świat w 2008 roku. Podobno przez jakiś czas ona i Komornicka rzeczywiście wychowywały dziewczynkę razem.

Zobacz zdjęcia:

Zbigniew Zamachowski
Zbigniew Zamachowski, fot. KAPiF
Zbigniew Zamachowski
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Zbigniew Zamachowski
Magda Femme, fot. KAPiF
Zbigniew Zamachowski
Magda Femme z córką Nel, fot. KAPiF
Zbigniew Zamachowski
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała, fot. KAPiF