Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rodzina Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox" przeżywa trudny czas. Trudno jej o tym mówić, ale zdobyła się szczerość
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 12.03.2023 12:56

Rodzina Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox" przeżywa trudny czas. Trudno jej o tym mówić, ale zdobyła się szczerość

Agnieszka Kotońska
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Agnieszka Kotońska wraz z rodziną to czołowi bohaterowie programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Dziś cieszą się ogromną popularnością, a ich aktywność śledzą setki tysięcy internautów. Obserwatorzy zaniepokoili się, kiedy celebrytka zniknęła z sieci.

Niedługo później na Instagramie pojawiło się oświadczenie Agnieszki, która przekazała, że przeżywa trudny okres w życiu. Poprosiła o wyrozumiałość.

Agnieszka Kotońska gwiazdą "Gogglebox. Przed telewizorem"

Swego czasu, program “Gogglebox. Przed telewizorem” był jednym z najchętniej oglądanych formatów na stacji TTV. Biorący w nim udział uczestnicy zasiadali z bliskimi przed odbiornikami i na bieżąco komentowali oglądane produkcje. 

Tym sposobem wiele osób występujących w programie zyskało ogólnopolską sławę. Widzowie pokochali ich naturalność, podejście do życia i poczucie humoru. Niewątpliwie jednymi z najbardziej uwielbianych bohaterów stała się rodzina Kotońskich, a w szczególności Agnieszka Kotońska, która wykorzystała swoje “5 minut”.

Prowadzące "Dzień Dobry TVN" zamarły, Ostrowska rzuciła wulgaryzmem. Nie dało się "wypikać". "Już cię nie zaproszą"

Agnieszka Kotońska zniknęła z sieci

Dziś Agnieszka Kotońska jest jedną z popularniejszych celebrytek, którą na samym Instagramie śledzi ponad 330 tys. obserwatorów. Gwiazda ochoczo udziela się w sieci, a także angażuje się w kampanie reklamowe. 

W ostatnim czasie wierni obserwatorzy zauważyli, że aktywność bohaterki “Gogglebox. Przed telewizorem” zdecydowanie spadła. Agnieszka przestała odpisywać na komentarze, publikować posty i relacje. Zaniepokojeni fani zasypali celebrytkę masą wiadomości. Bohaterka programu w końcu zdecydowała się opublikować oświadczenie, dotyczące swojej nieobecności w mediach. 

Agnieszka Kotońska o trudnych chwilach

Agnieszka Kotońska postanowiła opublikować w sieci oświadczenie, w którym przyznała, że razem z rodziną obecnie przeżywa trudny czas. Przekazała, że zdradzi szczegóły sprawy, kiedy tylko będzie gotowa, jednocześnie prosząc swoich obserwatorów o wyrozumiałość.

Kochani przepraszam wam, że nie odpisuje, nie udzielam się w komentarzach i ogólnie mnie mało. Są rzeczy ważne i ważniejsze! Wiecie, że nie użalam się nad sobą, skarżę, ale ostatnio przeżywamy trudny okres. Będę gotowa, to opowiem wam. Na razie to jest trudny temat. Jedyne, o co proszę, to o chwilę wytchnienia i zrozumienia. To też ten moment, gdzie wasza roześmiana Aga, która daje radość i powera do życia, usiadła. Każdy ma chwilę, gdzie chce iść z samym sobą na spacer i pozbierać myśli — napisała na Instagramie Agnieszka.

Kotońska na końcu wpisu wyznała miłość swojej mamie, a także oznaczyła szpital w Obornikach, sugerując tym samym, że jej mama może mieć problemy zdrowotne. 

Zobacz zdjęcia:

Oświadczenie Agnieszki Kotońskiej
Oświadczenie Agnieszki Kotońskiej, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, Jesienna ramówka TVN, fot. KAPiF
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, Jesienna ramówka TVN, fot. KAPiF