Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest starsza siostra Viki Gabor? Wiadomo, czym się zajmuje
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.06.2024 08:29

Kim jest starsza siostra Viki Gabor? Wiadomo, czym się zajmuje

Viki Gabor, Melisa Gabor
fot. KAPiF/kadr TVP

Ostatnio głośno było o tym, że Viki Gabor i jej ojciec zostali zaatakowani w centrum Warszawy. Niewiele osób zaś wiem, że młoda gwiazda ma starszą siostrę. Robiła wiele, aby pomóc jej w drodze na szczyt. 

Początki kariery Viki Gabor

Po raz pierwszy o Viki Gabor usłyszeliśmy, gdy miała zaledwie 11 lat. W 2. sezonie programu muzycznego "The Voice Kids" dotarła do finału pod opieką Tomsona i Barona. Choć zajęła ostatecznie drugie miejsce, drzwi do show-biznesu stanęły przed nią otworem. 

W kolejnym roku Viki wykorzystała swoją szansę, biorąc udział w międzynarodowym konkursie Eurowizji Junior. Z utworem "Superhero" podbiła serca słuchaczy w całej Europie i wygrała konkurs, przynosząc Polsce drugie zwycięstwo z rzędu, po sukcesie Roksany Węgiel.  

Dla Viki Gabor był to dopiero początek dynamicznie rozwijającej się kariery. Już w wieku 16 lat miała na koncie pierwsze koncerty i współpracę z wieloma znanymi artystami, w tym z Kayah.

Niestety ostatnio doszło do skandalicznej sytuacji, której ofiarami stali się Viki i jej ojciec. 

Viki Gabor trafiła do szpitala. Bandyci byli bezlitośni dla 16-latki Oświadczenie ws. pobicia Viki Gabor i jej ojca. Rodzina przedstawiła nowe fakty

Wypadek Wiki Gabor i jej ojca

Viki Gabor podróżowała samochodem z ojcem przez dzielnicę Ochota w Warszawie, kiedy doszło do niebezpiecznego incydentu. Na Alejach Jerozolimskich między mężczyzną a kierowcą innego pojazdu doszło najpierw do sprzeczki, a następnie do przepychanki. 34-letni mężczyzna użył gazu pieprzowego. Wiadomo, że ojciec trafił do szpitala, a Viki została przewieziona do prywatnej kliniki okulistycznej z powodu problemów ze wzrokiem spowodowanych działaniem gazu.

Mamy chronologię zdarzeń, której wczoraj nie było, ponieważ trwały czynności. 53-letni mężczyzna, który przewoził 16-letnią pasażerkę, chcąc ominąć korek do tunelu w kierunku Woli, próbował zmienić pas, przejeżdżając przez linię ciągłą, czym zajechał drogę prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Renault, którym kierował 34-latek. 53-latek zatrzymał swój samochód, zablokował przejazd i wysiadł z samochodu. Wywiązała się awantura słowna – mówi Rafał Wieczorek, rzecznik warszawskiej policji w rozmowie z Plejadą.

Okazuje się, że ojciec Viki ma za sobą epizod aktorski i nie jest jedyny.

Kim jest Melisa Gabor?

Serial "Infamia", koncentrujący się na społeczności Romów, stał się jednym z popularnych hitów na platformie Netflix. Mało osób wie, że w tej produkcji zagrała Melisa Gabor, starsza o cztery lata siostra Viki Gabor. Po premierze "Infamia" szybko znalazła się w gronie dziesięciu najczęściej oglądanych seriali na Netflixie. Projekt Anny Maliszewskiej i Kuby Czekaja zdobył również pochlebne  opinie wśród widzów oraz recenzentów zagranicznych.

Zofia Jastrzębska zagrała główną rolę. Jej rodzicami byli Sebastian Łach i Magdalena Czerwińska. W obsadzie znaleźli się także członkowie społeczności Romów, w tym Melisa Gabor, siostra Viki Gabor, która odegrała rolę Aśki, oraz ojciec Viki, Dariusz Gabor, który wcielił się w postać ochroniarza Józefa (w tej roli Branko Djurić).

Co wiemy o siostrze Viki?

Melisa Gabor, która ma obecnie 20 lat, współtworzyła piosenkę "Spotlight" z debiutanckiego albumu Viki. Siostry zaśpiewały razem w duecie podczas świątecznego wydania programu "Szansa na Sukces". Melisa od samego początku wspierała karierę Viki, towarzysząc jej za kulisami "The Voice Kids" podczas pierwszego występu.

Melisa Gabor, fot. kadr TVP z
Melisa Gabor, fot. kadr TVP z "Szansy na sukces"
Melisa Gabor, fot. kadr TVP z
Melisa Gabor, fot. kadr TVP z "Szansy na sukces"
Melisa Gabor, fot. kadr TVP z
Melisa Gabor, fot. kadr TVP z "Szansy na sukces"