Kinga Duda ukrywa jeden fakt ze swojej przeszłości? Nie wspomniała o nim w biogramie Żródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kinga Duda ukrywa jeden fakt ze swojej przeszłości? Nie wspomniała o nim w biogramie

3 Maj 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Mimo bardzo młodego wieku Kinga Duda może pochwalić się wieloma osiągnięciami naukowymi i bogatym CV. Na stronie internetowej jednej z warszawskich kancelarii, gdzie córka pary prezydenckiej odbywała praktyki można znaleźć przebieg jej dotychczasowej kariery zawodowej. Zabrakło jednak wzmianki o pełnieniu przez nią posady, jako doradczyni społecznej prezydenta RP. Czyżby chciała to ukryć przed pracodawcami?

  • Kinga Duda odbywała praktyki zawodowe w jednej z warszawskich kancelarii
  • Na stronie internetowej owej kancelarii można przeczytać dotychczasowy przebieg jej kariery zawodowej
  • Córka prezydenta nie zawarła w nim faktu, że pełniła rolę doradczyni społecznej głowy państwa

Poza urodą i prezentowaną klasą Kinga Duda może pochwalić się naprawdę ciekawym przebiegiem edukacji i niemałym doświadczeniem zawodowym. Córka pary prezydenckiej studiowała w Polsce, ale także daleko poza jej granicami. Czym jeszcze się zajmowała?

Edukacja i dotychczasowy przebieg zawodowy Kingi Dudy

Kinga Duda niejednokrotnie dała się poznać ze strony profesjonalistki, oraz naprawdę ułożonej i inteligentnej dziewczyny. Córka prezydenta bardzo rzadko i niechętnie udziela się medialnie i nie korzysta regularnie z mediów społecznościowych.

Niemniej w internecie istnieje wiele sprawdzonych informacji na jej temat, a kilku można dowiedzieć się ze strony internetowej jednej z warszawskich kancelarii prawniczych, w których córka prezydenta odbywała praktyki zawodowe.

W zapisie widnieje, że Kinga Duda jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także Columbus School of Law w Waszyngtonie. Pełniła także funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Postępowania Cywilnego TBSP UJ. Ponadto:

Emilia Korolczuk podziękowała za wizytę fanów: Emilia Korolczuk podziękowała za wizytę fanów: "dziękujemy za wspaniałe prezenty dla naszej Laury"Czytaj dalej

- Uczestniczyła w licznych konkursach międzynarodowych z zakresu mediacji i arbitrażu międzynarodowego, m.in. Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot. Doświadczenie zdobywała w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych, przed dołączeniem do zespołu odbywała staż w jednej z czołowych kancelarii prawnych w dziedzinie arbitrażu międzynarodowego w Londynie - czytamy.

Kinga Duda ukrywa pewien fakt?

Jednak wielu ludzi zainteresowanych karierą zawodową Kingi Dudy wie, że po przeczytaniu powyższych osiągnięć zabrakło jednego, bardzo ważnego, które było istotne nie tylko dla niej, ale również jej rodziców.

Otóż 25-latka przez jakiś czas pełniła również funkcję doradczyni społecznej prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Nie wiadomo, dlaczego w dotychczasowym spisie przebiegu kariery zawodowej Kingi nie znalazła się owa wzmianka.

Być może nie życzy sobie, by była to informacja publiczna, lub sama chce ukryć to przed potencjalnymi pracodawcami? Pewne jest, że dzięki tej posadzie zdobyła ogromne i bezcenne doświadczenie, które posłuży jej na wiele lat.

Zadaniem Kingi Dudy było wówczas prowadzenie działań bezpośrednio na rzecz Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Kancelarii Prezydenta. Zdaniem TVN24 nie pobierała za to żadnego wynagrodzenia materialnego.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł