Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejne zawiadomienie ws. Piotra Kraśki. O co chodzi?
Kamila Krótka
Kamila Krótka 04.02.2022 01:00

Kolejne zawiadomienie ws. Piotra Kraśki. O co chodzi?

pjimage - 2022-02-04T205622.528
TRICOLORS/East News

Piotr Kraśko nie ma łatwego czasu. W grudniu 2021 roku postawiono mu zarzuty za kierowanie pojazdami bez prawa jazdy, a kłopoty na tym się nie kończą. Portal TVP Info przekazał, że właśnie do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o innym przestępstwie popełnionym przez dziennikarza.

Kolejne kłopoty Piotra Kraśki. TVP Info przekazało o kolenym zawiadomieniu do prokuratury. O co właściwie chodzi?

Piotr Kraśko usłyszał wyrok

Piotr Kraśko w grudniu 2021 r. usłyszał wyrok ws. prowadzenia samochodu przez 6 lat bez uprawnień. Wszystko wyszło na jaw przez przypadek podczas rutynowej kontroli policji. Kraśko publicznie przyznał się do winy i usłyszał zarzuty.

Otrzymał karę 7,5 tys. złotych grzywny i zakaz kierowania pojazdami przez rok. Dziennikarzowi groziły dwa lata pozbawienia wolności, ale sąd wziął pod uwagę, że Kraśko wcześniej nie był karany.

Piotr Kraśko od czasu usłyszenia wyroku nie prowadzi samochodu, zatrudnił nawet osobistego kierowcę. Jak się teraz okazuje, to nie koniec jego problemów.

Kolejne problemy dziennikarza

Jak wynika z wiadomości na TVP Info, Prokuratura Okręgowa w Warszawie miała otrzymać zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Piotra Kraśkę. Nie ma to jednak związku z zatrzymaniem za prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy.

"Podstawą są publikowane w mediach zdjęcia sugerujące, że dziennikarz prowadził samochód po tym, jak stracił prawo jazdy" - przekazał portal Wirtualne Media.

Ma chodzić o to, że Kraśko był fotografowany jak wsiadał lub wysiadał z samochodu (z miejca kierowcy) i kierował pojazdem. Zdjęcia były potem upubliczniane w tabloidach i serwisach plotkarskich.

"W przypadku K. chodzi o inne zachowania, wynikające m.in. z publikacji medialnych, kiedy to dziennikarz miał prowadzić pojazdy, jeszcze zanim doszło do zdarzenia z kwietnia 2021 r." - informuje prokuratura.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kawalcowi po koncercie WOŚP puściły nerwy. Cugowski wścieknie się po jego słowach

  2. Ulubienica widzów po niemal 20 latach zniknie z "M jak miłość"? Aktorka przerwała milczenie

  3. Napłynęły zasmucające wieści dla prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość musiała zaboleć

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

źródło: Wirtualne Media