Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kryzys w małżeństwie Daniela Martyniuka? W środku nocy tak napisał o żonie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.07.2024 10:46

Kryzys w małżeństwie Daniela Martyniuka? W środku nocy tak napisał o żonie

Daniel Martyniuk
fot. East News/Instagram

Związki Daniela Martyniuka wzbudzają wiele kontrowersji. Teraz wydawało się, że wreszcie jest szczęśliwy po drugim ślubie z Faustyną. Sytuacja nie jest jednak taka pewna. Co opublikował w środku nocy?

Życie miłosne Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk przeżył trudne rozstanie ze swoją pierwszą żoną, Eweliną. Jego drugą partnerką życiową została Faustyna Jamiołkowska. Para zawarła pierwszy związek małżeński na wyspie Bali w październiku 2023 roku. Postanowili jednak zorganizować dodatkową ceremonię, tym razem w obecności rodziny i przyjaciół.  

Drugie wesele syna Zenka Martyniuka i jego małżonki było prawdziwym wydarzeniem, na które przybyło mnóstwo gości. Wybór daty i miejsca również miał znaczenie symboliczne — uroczystość odbyła się w Niedzielę Wielkanocną, w rodzinnych stronach Faustyny, w zajeździe niedaleko Sierpca.

Zenek Martyniuk o relacji z jedyną wnuczką. Już nie ukrywa, jak wyglądają kontakty z córką Daniela Daniel Martyniuk z żoną rozgadali się o dziecku. Po hucznym weselu ujawnili swoje plany

Drugi ślub Daniela Martyniuka

Na weselu Martyniuka goście mieli dostęp do wielu atrakcji, w tym czekoladowej fontanny, stołu z wiejskimi przekąskami, drink-baru, fotobudki oraz animatora dla dzieci. 

Na Instagramie Daniela i Faustyny opublikowano nagranie z ceremonii i weselnej zabawy. Para skorzystała z usług profesjonalnej firmy, co sprawiło, że film wygląda niezwykle urokliwie i elegancko. Widoczne są detale bukietu oraz skromnej, ale stylowej sukni panny młodej. Nagranie uchwyciło również emocjonujący moment pierwszego tańca, który został urozmaicony efektami dymu, konfetti i rac.

Teraz jednak Daniel opublikował coś zaskakującego. Co się dzieje między nim a Faustyną?

Co się dzieje między Danielem, a Faustyną Martyniukami?

Daniel Martyniuk rzadko publikuje coś na swoich mediach społecznościowych. Kiedy jednak to robi, to z przytupem. Wielu zaczyna zastanawiać się, co tym razem syn Zenka wymyślił. Dziś udostępnił relację, na której widać tłum ludzi za barierką. Niektórzy trzymają nawet flagi z symbolami. Relacja została wstawiona przez belgijską dj-kę Charlotte de Witte. Podpis, jaki Martyniuk dał do zdjęcia, budzi wiele pytań. Brzmi to tak, jakby jego stosunki z żoną nie należały do najlepszych. 

Straciłem wiele, żona baba, dziwne dziwadła nie widzę was hańba hańba hańba – napisał Daniel. 

Patrząc na szerszy kontekst, można jednak stwierdzić, że jest to jednak cytat prawdopodobnie z piosenki. W ostatnim czasie młody Martyniuk nie publikuje informacji o swoim związku, więc na nowinki będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Daniel Martyniuk, fot. Instagram
Daniel Martyniuk, fot. Instagram
Daniel i Faustyna Martyniukowie, fot. Instagram
Daniel i Faustyna Martyniukowie, fot. Instagram