Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Ibisz zdradził, dlaczego znów się ożenił. Odpowiedź jest niezwykle poruszająca
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.07.2022 07:47

Krzysztof Ibisz zdradził, dlaczego znów się ożenił. Odpowiedź jest niezwykle poruszająca

Krzysztof Ibisz z żoną EA
TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz był trzykrotnie żonaty. Dwa pierwsze małżeństwa przetrwały tylko kilka lat, jednak z obu prezenter doczekał się dzieci. Rok temu został mężem po raz trzeci. Jego obecną ukochaną jest Joanna Kudzbalska.

Znane powiedzenie "Do trzech razy sztuka" z pewnością znane jest dziennikarzowi. W sierpniu on i jego trzecia żona będą obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. Co sam Ibisz sądzi o kolejnym małżeństwie?

Krzysztof Ibisz – rozwody, śluby i dzieci

Pierwszą żoną prezentera była Anna Zejdler. Ich związek trwał od 1998 do 2004 roku. Doczekali się syna Maksymiliana. W 2005 roku Ibisz poślubił Annę Nowak, jednak i to małżeństwo zakończyło się dość szybko, bo w 2009 toku. Owocem ich miłości jest Vincent.

Z kolejnym ślubem dziennikarz czekał dość długo, bo aż do 2021 roku. Dość długo ukrywali swój związek z Joanną – lekarką oraz gwiazdą "Top Model". Także ślub, który odbył się w sierpniu zeszłego roku, był zamknięty dla mediów. Oficjalne zdjęcia, jakimi zakochani pochwalili się w mediach społecznościowych ujawniły, że uroczystość była przepiękna.

Teraz Ibisz opowiedział, dlaczego podjął decyzję o trzecim ślubie. Spytała go o to Alicja Resich-Modlińska w programie "W bliskim planie" na antenie kanału Polsat Cafe. Udzielił on odpowiedzi, które odrobinę zbiła ją z tropu.

Krzysztof Ibisz o trzecim ślubie

Alicja Resich-Modlińska, mając zapewne w pamięci poprzednie nieudane małżeństwa Ibisza, postanowiła spytać go, czemu postanowił po raz kolejny sformalizować swój związek z Joanną. Dziennikarka spytała go wprost, dlaczego wziął ślub po raz trzeci, skoro współcześnie mógłby żyć bez tej formalnej uroczystości.

Należy oczywiście pamiętać, że zgodnie z polskim prawem małżeństwo daje nie tylko korzyści wspólnoty majątkowej czy te związane z fiskusem. Przede wszystkim ułatwia kontakt w razie problemów w szpitalu, na policji, w sądzie, a nawet na poczcie, nie wspominając o kwestiach dziedziczenia czy możliwości decydowania o pochówku.

Pytanie było zatem dość bezpośrednie, a przy tym lekko naiwne, niebiorące pod uwagę powyższych kwestii. Prawdopodobnie dlatego Ibisz zareagował z typowym dla siebie humorem, lekko zbijając z tropu swoją rozmówczynię:

Alicjo, zdradzę ci w tajemnicy. Po prostu uwielbiam być mężem. Naprawdę uwielbiam być mężem. Na przykład ktoś mówi, że miał trzy żony, ale przecież są w tym samym czasie ludzie, którzy mają dziesięć nieformalnych związków. Więc to nic nie znaczy. Bycie mężem jest po prostu fantastyczne – wytłumaczył.

Zobacz film i zdjęcia:

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz z Joanną, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz EA
Krzysztof Ibisz. fot. Pawel Wodzynski/East News
Krzysztof Ibisz EA
Krzysztof Ibisz z żoną, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Małgorzata Rozenek pokazała jak teraz mieszka. Willa jak z amerykańskiego filmu

  2. Gwiazda "M jak miłość" chce zostać piosenkarką. Zaczyna nowy rozdział

  3. Joanna Brodzik i Daria Widawska znowu razem. Fanów "Magdy M." czeka wielka niespodzianka

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: "W bliskim planie" Polsat Cafe