Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk Junior

uwaga.tvn.pl

Krzysztof Krawczyk Junior nie mieszka sam. Jego opiekun wyznał, z czym musi się mierzyć: "W domu jest pijaństwo"

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Syn Krzysztofa Krawczyka pojawił się dziś w najnowszym wydaniu programu "Uwaga!". Krzysztof Junior wpuścił reporterów TVN do miejsca swojego zamieszkania. Wyszło wówczas na jaw, że warunki mieszkaniowe 47-latka pozostawiają wiele do życzenia - syn legendarnego piosenkarza jest niekiedy pozbawiony nawet dostępu do łazienki.

  • Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpił w najnowszym reportażu TVN

  • Opowiedział dziennikarzom o tym, jak wygląda obecnie jego sytuacja bytowa

  • Krzysztof Junior od dawna nie ma bezpiecznego miejsca na świecie

Bohaterem podzielonego na dwie części reportażu programu „Uwaga!” jest jedyny biologiczny syn Krzysztofa Krawczyka - Krzysztof Igor, nazywany również Krzysztofem Juniorem. 47-latek od lat choruje na epilepsję, która rozwinęła się po wypadku, jakiego doznał przed laty. Krzysztof Junior zaprosił reporterów TVN do swojego mieszkania w Łodzi - widok lokum był dla dziennikarzy niemałym zaskoczeniem.

Syn Krzysztofa Krawczyka pokazał, jak mieszka

Widok mieszkania dorosłego syna Krzysztofa Krawczyka był dla reporterów wstrząsający. Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy w Łodzi - nieopodal, w Grotnikach, przez lata żył u boku małżonki również sam legendarny piosenkarz, Krzysztof Krawczyk.

47-letni Krzysztof Junior mieszka we wspomnianym lokum wraz ze współlokatorami. Mają oni wieść raczej imprezowy styl życia. Syn piosenkarza twierdzi, że w miejscu jego zamieszkania nie brakuje alkoholu - pojawia się on nawet w nadmiarze.

Zdarza się, że Krzysztof Igor jest pozbawiony dostępu do łazienki. Gdy jest w mieszkaniu, zwykle szuka ukojenia, zamykając się we własnym pokoju. Często decyduje się po prostu wyjść z domu i błąka się po ulicach Łodzi.

[EMBED-1491]

- Bo w domu jest pijaństwo. Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga - wyjaśnia dziennikarzom opiekun 47-latka, Krzysztof Cwynar.

Obecnie syn Krzysztofa Krawczyka utrzymuje się z renty. Z powodu problemów natury zdrowotnej nie może podjąć stałej pracy. Dogląda do niego jednak opiekun, Krzysztof Cwynar, który jest jednocześnie liderem łódzkiego Studia Integracji skupiającego niepełnosprawnych artystów.

To u jego boku Krzysztof Junior ma rozwijać swój talent. Trafił do miejsca, gdzie osoby niepełnosprawne mogą rehabilitować się poprzez sztukę. Syn Krzysztofa Krawczyka lubi bowiem śpiewać.

Tułaczka Krzysztofa Juniora

Życie biologicznego syna Krzysztofa Krawczyka znacznie odbiegało od życia wielu innych dzieci znanych osobistości. Krzysztof Junior pozostawał z dala od błysku fleszy.

Krzysztof Junior nigdy nie mieszkał w willi ojca, w której ten żył u boku małżonki Ewy Krawczyk. Przed tym, jak trafił do kamienicy w Łodzi, pomieszkiwał u dziadków. Po ich śmierci jego miejsce zajęli jednak inni krewni.

[EMBED-1761]

[EMBED-1745]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Problemy zdrowotne Agaty Dudy. "Rekonwalescencja może potrwać nawet 2-3 tygodnie"

  • Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

  • Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

Źródło: SuperExpress, Uwaga!

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >