Swiatgwiazd.pl
Księżna Kate zdradzona mową ciała

instagram.com royalteamwithjam

Mowa ciała zdradziła księżną Kate. Była wyraźnie spięta

26 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Księżna Kate i książę William wystąpili razem w nagraniu z okazji Nocy Burnsa. Mowa ciała jednak zdradza więcej niż mogłoby się wydawać. Żona monarchy była spięta, jednak to nie jedyna rzecz, jaka zwraca uwagę.

Księżna Kate i jej mąż mimo panującej pandemii nie są zwolnieni ze swoich obowiązków. Nadal muszą wygłaszać między innymi mowy z okazji ważnych wydarzeń. Zanim nastała epidemia osobiście uczestniczyli we wszelkich uroczystościach, teraz natomiast występują w nagraniach. Na jednym z nich uwagę zwraca zachowanie i wygląd księżnej Kate.

Mowa ciała zdardziła księżną Kate

25 stycznia księżna Kate i jej mąż nagrali filmik z okazji Nocy Burnsa. Święto jest dedykowane szkockiemu wieszczowi, a obchodzi się je w przypuszczalną datę narodzin autora, Roberta Burnsa. Obchodzi się je głównie w Szkocji i Irlandii północnej.

Do najważniejszych punktów tego dnia należy między wypicie szklaneczki whiskey pod pomnikiem poety czy uroczysta kolacja z obowiązkowym tradycyjnym daniem haggis. Goście czytają także poezję i utwory pisarza oraz bawią się przy skocznej muzyce, wznoszone są liczne toasty.

Z tej okazji książęca para postanowiła nagrać przemowę, dedykowaną głównie pracownikom szpitala  NHS Tayside, gdzie leczy się osoby chore na Covid-19.

- Wiemy, że Burns Night to wyjątkowy wieczór dla Szkotów na całym świecie - czas na wspólne jedzenie, picie i świętowanie życia oraz pracy Roberta Burnsa - mówił książę William.

- Niestety, w tym roku jest trochę inaczej.  A dla wielu z was, pracujących na pierwszej linii frontu, dzisiejszy wieczór będzie zupełnie nowym przeżyciem, ponieważ niestrudzenie pracujecie podczas pandemii, aby chronić najsłabszych w naszym społeczeństwie - powiedziała księżna Kate.

Para podziękowała medykom za ich ciężką pracę, oddanie oraz ogromne zaangażowanie, z jaką ci oddają się swojej ciężkiej pracy, narażając jednocześnie własne zdrowie i życie.

Uwagę zwraca jednak wygląd księżnej. Widać, że ma znacznie dłuższe włosy. Zrezygnowała też ze swojej charakterystycznej fryzury, czyli delikatnych fal. Tym razem miała proste włosy. Jednak to nie wszystko.

Nie dało się nie zauważyć, że siedziała sztywno wyprostowana, do tego cały czas bawiła się dłońmi. Według ekspertów mowy ciała to wyraźne znaki, że ktoś czuje się niekomfortowo, jest spięty i zestresowany. Jej mąż natomiast zachowywał się swobodnie, siedział wygodnie i nie wykonywał zbędnych ruchów.

Zastanawiać może, skąd takie nastawienie u księżnej Kate. Wielokrotnie już brała udział w podobnych przedsięwzięciach, występowała także publicznie z udziałem mediów, co wydaje się być o wiele bardziej denerwującą sytuacją. 

Eksperci lubią obserwować członków rodziny królewskiej i analizować każdy ich ruch. Wszystko przez to, że zazwyczaj nie chcą lub nie mogą szczerze mówić o swoim życiu prywatnym, zwłaszcza na łamach prasy czy w mediach społecznościowych. Dlatego, aby wywnioskować, jacy są naprawdę, można obserwować ich zachowanie i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Trzeba jednak pamiętać, że każdy może się pomylić, a mowa ciała jest uwarunkowana przez wiele czynników. Lepiej słowa dotyczące tej dziedziny traktować z przymrużeniem oka i raczej jako ciekawostkę niż wyznacznik.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Prezes TVP z żoną lada moment zostaną rodzicami. Znamy płeć dziecka

  • Wypomniała wiek Małgorzacie Rozenek-Majdan. Reakcja gwiazdy była natychmiastowa

  • Muzyk Lady Pank błaga wszystkich o pomoc. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie syna

Źródło: Instagram/edytagorniak

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >