gwiazdor "M jak Miłość" miał zagrać "Kusego" Żródło: screen youtube.com/Kazimierz Lux

Aktor "M jak miłość" w roli Kusego w "Ranczu"? Na początku to właśnie on miał zagrać głównego bohatera

16 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Aktor znany między innymi z udziału w “M jak Miłość” był pierwszym wyborem producentów serialu “Ranczo” do roli malarza “Kusego”. Choć to Robert Gonera miał wcielić się w Jakuba, gwiazdor “M jak Miłość” w ostatniej chwili zrezygnował z dołączenia do obsady produkcji. Jego zadanie przejął Paweł Królikowski.

  • Paweł Królikowski nie był pierwszym wyborem producentów “Rancza” do roli “Kusego”
  • W malarza miał wcielić się znany z “M jak Miłość” Robert Gonera
  • Aktor nie komentuje medialnych domysłów dotyczących jego ewentualnego wystąpienia w filmie “Ranczo. Zemsta wiedźm”

Robert Gonera występował w serialu “M jak Miłość” przez całe sześć lat. O czym nie każdy wie, to właśnie jego producenci serialu “Ranczo” widzieli w roli serialowego “Kusego”. Postać pierwszoplanową ostatecznie odtworzył Paweł Królikowski. Sytuacja zmieniła się diametralnie na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć.

Gwiazdor “M jak Miłość” zrezygnował z głównej roli w “Ranczu”

Obecnie wielu fanów “Rancza” nie wyobraża sobie serialu bez udziału Pawła Królikowskiego - pierwotnie w “Kusego” miał wcielić się jednak gwiazdor “M jak Miłość”, Robert Gonera. To właśnie on dostał tę propozycję jako pierwszy. Kilkanaście dni przed rozpoczęciem produkcji serialowy Jacek z “M jak Miłość” nieoczekiwanie zrezygnował.

Do zaistniałej sytuacji odniósł się Bogdan Kalus, którego widzowie “Rancza” znają z roli Tadeusza Hadziuka. Aktor nie zna powodu, dla którego gwiazdor “M jak miłość” zrezygnował z dołączenia do obsady serialu. Przyznaje jednak, że mianowanie Pawła Królikowskiego “Kusym” ostatecznie okazało się strzałem w dziesiątkę.

- Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć okazało się, że Paweł będzie grał Kusego, bo miał grać zupełnie kto inny - Robert Gonera, tylko że zrezygnował z jakichś tam względów. Moim zdaniem była to zmiana trafiona w punkt - dzieli się Bogdan Kalus.

Czesław Niemen poznał drugą żonę w klubie. Niezwykła historia miłościCzesław Niemen poznał drugą żonę w klubie. Niezwykła historia miłościCzytaj dalej

Media zainteresowały się postacią Roberta Gonery z powodu doniesień dotyczących przeniesienia historii “Rancza” na wielki ekran. Jeszcze przed śmiercią Pawła Królikowskiego pojawiały się bowiem wzmianki o pracach nad filmem “Ranczo. Zemsta wiedźm”; odejście odtwórcy roli “Kusego” wstrzymało jednak produkcję.

Ostatnie słowa reżysera filmu, który zapytany o wznowienie prac nad projektem “Ranczo. Zemsta wiedźm” udzielił nieprzesądzającej odpowiedzi, wzmogły dociekania dotyczące ewentualnego przyjęcia roli “Kusego” przez Roberta Gonerę. Zdaniem niektórych fanów “Rancza” to właśnie gwiazdor “M jak Miłość”, ze względu na wcześniejsze wybory producentów, mógłby sprawdzić się w roli wiejskiego malarza.

Milczenie serialowego “Jacka”

Gwiazdor “M jak Miłość” postanowił wstrzymać się od jakiegokolwiek komentarza. Po wszelkie informacje odsyła do swojej agentki. Ta również nie rzuca jedna na sprawę nowego światła - tym sposobem nie wiadomo, co Robert Gonera sądzi na temat swojej dawnej rezygnacji z roli “Kusego”, ani ewentualnego wcielenia się w malarza w pełnometrażowym filmie.

-Tak, to były dawne czasy. Wątpię, by chciał na ten temat rozmawiać - przekazuje agentka Hanna Kisielińska.

Robert Gonera należał do grona tych postaci polskiego show-biznesu, które żegnały zmarłego w lutym ubiegłego roku Pawła Królikowskiego na pogrzebie. Na uroczystości nie zabrakło również Anny Muchy i Piotra Gąsowskiego.

RG

PK

Źródło: eastnews & TRICOLORS

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: SuperExpress, Party

Następny artykuł