Joanna Jędrzejczyk tłumaczy, dlaczego usunęła post Żródło: TRICOLORS/East News

Joanna Jędrzejczyk usunęła post z informacją o pracy w TVP. Teraz się tłumaczy

15 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Joanna Jędrzejczyk pochwaliła się niedawno, że zostanie jurorką w programie TVP. Pod postem, który zamieściła w social mediach, szybko wylała się na nią fala hejtu. Jeszcze większe oburzenie internautów wywołała fakt, że sportsmenka usunęła wpis. Szybko wytłumaczyła, dlaczego postanowiła go skasować.

  • Joanna Jędrzejczyk została skrytykowana za współpracę z TVP
  • Sportsmenka usunęła post, który wywołał aferę
  • Szybko wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na taki krok
  • „Nie wyzywajcie się nawzajem na moich socialach, bo tego nie lubię” – zaapelowała

Joanna Jędrzejczyk zostanie jurorką w dużym show TVP – wiadomość, która w niedzielę obiegła media społecznościowe, doprowadziła do niemałej afery. Przypomnijmy, że nie wszystkim fanom sportsmenki ta decyzja przypadła do gustu.

- Asia jak Cię szanowałem, teraz w TVP PiS – padł jeden z komentarzy.

Dlaczego Joanna Jędrzejczyk skasowała swój wpis?

Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najpopularniejszych polskich sportsmenek, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych – jej instagramowy profil śledzi już ponad 1,8 mln osób. Oznacza to, że gdy zawodniczka opublikowała post dotyczący współpracy z Telewizją Polską, w jednej chwili dotarł on do sporej grupy internautów. W takim przypadku nietrudno było o aferę.

Internetowa kłótnia pod wpisem Joanny Jędrzejczyk nie trwała długo. Sportsmenka zdecydowała się bowiem na stanowczy krok i usunęła post ze wszystkich swoich profili społecznościowych. Niedługo po tym opublikowała relację na InstaStrory, w której odniosła się do całego zamieszania.

Kamila Kamińska potwierdziła związek z kolegą z planu. W serialu również grali paręKamila Kamińska potwierdziła związek z kolegą z planu. W serialu również grali paręCzytaj dalej

- Kochani, ostatni post wzbudził masę kontrowersji. Opanujmy się. Nie wyzywajcie się nawzajem na moich socialach, bo tego nie lubię – zaapelowała.

Zawodniczka MMA wyjaśniła, że krytyka, która wylała się na nią w komentarzach, zupełnie jej nie obchodzi. Powodem usunięcia wpisu miała być natomiast jej troska o fanów. Jak stwierdziła Joanna Jędrzejczyk, internauci powinni odnosić się do siebie z szacunkiem i nie tworzyć kolejnych podziałów społeczeństwa.

- Nie usunęłam ich dlatego, że wylewa się na mnie fala hejtu, którego ja nie widzę i spływa to po mnie. Nie ciśnijcie sobie. Najbardziej mi szkoda was, bo obrzucacie się epitetami. Nie ciśnijcie sobie. Niepotrzebne są nam jeszcze większe podziały w kraju, tylko miłość, życzliwość i większe zrozumienie (...). Nie oceniajmy – tłumaczyła Jędrzejczyk.

Mimo wyjaśnień i usunięcia wpisu, który okazała się źródłem medialnej afery, internauci wciąż pamiętają jego treść. Swoje komentarze umieszczają pod wcześniejszymi postami sportsmenki, przypominając jej, że jeszcze niedawno popierała protest niezależnych mediów.

- Kiedy debiut w TVP, fighterko? – pytają z przekąsem.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Onet

Następny artykuł