Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie ze ślubu z Polą Żródło: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał zdjęcie ze ślubu z Polą. „Kocham Cię Walentynko”

15 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Choć Michał Wiśniewski i jego ukochana Pola pobrali się już kilka miesięcy temu, muzyk dopiero w walentynki pokazał ich pierwsze wspólne zdjęcie z uroczystości. Wzrok internautów skupił się na przepięknej kreacji panny młodej. Świeżo upieczona żona Wiśniewskiego pozowała bowiem w zachwycającej sukni i niezwykle oryginalnej maseczce ochronnej.

  • Michał i Pola Wiśniewscy pobrali się w 2020 roku
  • W niedzielę walentynkową muzyk po raz pierwszy dodał ich wspólne ślubne zdjęcie
  • Para młoda pozowała w maseczkach ochronnych

Walentynki zagościły nawet na Instagramie Michała Wiśniewskiego. Muzyk – podobnie jak wiele polskich gwiazd – opublikował post zaadresowany do tej jednej wyjątkowej osoby. Chcąc pokazać żonie, jak bardzo mu na niej zależy, wokalista zespołu „Ich Troje” zdecydował się na dodanie ich ślubnej fotografii.

- Kocham Cię Walentynko! A Wam wszystkim dużo miłości na co dzień – napisał romantycznie Michał Wiśniewski.

Pierwsza ślubna fotografia Michała Wiśniewskiego i jego żony

Michał i Pola Wiśniewscy pobrali się w 2020 roku. Zrobili to w tajemnicy – ze względu na pandemię koronawirusa zorganizowali jedynie skromne przyjęcie, na które zaprosili wyłącznie najbliższe im osoby. Każdy z gości musiał oczywiście przestrzegać obowiązujących restrykcji.

- Jest pandemia. Gdyby jej nie było, mogłoby to może wyglądać inaczej – mówił Michał Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Magda Gessler pokazała prezent walentynkowy od ukochanego. Balony i czułe słówka robią wrażenieMagda Gessler pokazała prezent walentynkowy od ukochanego. Balony i czułe słówka robią wrażenieCzytaj dalej

Choć od ślubu muzyka i fotografki minęło już sporo czasu, para rzadko publikuje wspólne zdjęcia i raczej nie pokazuje się ze sobą publicznie. Co więcej, nawet gdy na świecie pojawiło się ich pierwsze wspólne dziecko, w sieci na próżno było szukać wielu wpisów, zdjęć czy nagrań świeżo upieczonych rodziców.

Nic więc dziwnego, że gdy w walentynkowy wieczór na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego pojawiło się jego zdjęcie z żoną, internauci oniemieli z zachwytu. Ich wzrok skupił się przede wszystkim na pięknej Poli i jej wyjątkowej kreacji. Kobieta miała bowiem ubraną skromną, ale elegancką sukienkę, a na jej twarzy widniała oryginalna koronkowa maseczka ochronna.

- Śliczna z Was para. Dużo szczęścia, miłości. Gratulacje, niech się Wam mały chowie. Pozdrawiam Was serdecznie – czytamy jeden z komentarzy.

Michał Wiśniewski pochwalił się, jak dba o żonę

Choć w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia Michała i Poli Wiśniewskich stanowią rzadkość, muzyk nie żałuje sobie komentarzy dotyczących swojej ukochanej. Lider zespołu „Ich Troje” często podkreśla, że czuje się przy niej szczęśliwy i robi wszystko, by ona przy nim czuła się tak samo. Ostatnio pochwalił się, że przygotowuje dla Poli drożdżówki z kruszonką.

- Rozpieszczanie żony drożdżówkami nie tylko w Walentynki – napisał.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł