Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Musiał rozgadał się o dziecku! To wyznanie zaskoczy jego fanów
Karolina Kurek
Karolina Kurek 09.03.2024 09:12

Maciej Musiał rozgadał się o dziecku! To wyznanie zaskoczy jego fanów

Maciej Musiał
Maciej Musiał. fot. KAPiF

Maciej Musiał na co dzień chroni swoje życie prywatne i nie wypowiada się na temat partnerki i relacji. Niedawno jednak udzielił wywiadu, w którym rozgadał się o dziecku! Czy uczestnik “Tańca z gwiazdami” zostanie tatą?

Maciej Musiał: kariera

Maciej Musiał wychowywał się w rodzinie aktorskiej, jego rodzice wykonują ten zawód. W 2021 roku mężczyzna ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. 

Jako młody chłopak zdobył serca widzów kreacją Michała w serialu “Ojciec Mateusz”, gdzie zagrał u boku Artura Żmijewskiego oraz rolą Tomka Boskiego w produkcji “Rodzinka.pl'. Serial był nadawany w latach 2011-2020 i wypromował nie tylko jego, ale również Adama Zdrójkowskiego czy Julię Wieniawę.

Maciej Musiał to pomysłodawca oraz jeden z producentów serialu “1983”, który jest dostępny na platformie Netflix. Aktor zagrał w głośnej produkcji “Wiedźmin” oraz w “1899”. W jego dorobku znajdują się również takie tytuły, jak “Mój biegun”, gdzie wcielił się w podróżnika, Jana Melę, “Chłopi”, “Fuks 2” czy "Kiedy ślub"?".

Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką. Teraz nie ucichną plotki. Fanka: "To nie przypadek" To z nią spotyka się Maciej Musiał! Aktor milczy, ale wytropili ich paparazzi

Maciej Musiał w "Tańcu z Gwiazdami"

W zeszłym tygodniu na antenie stacji telewizyjnej Polsat premierę miała nowa odsłona uwielbianego show “Taniec z gwiazdami”. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Julia Kuczyńska, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Maciej Musiał.

Taneczną partnerką aktora została Daria Syta. Para świetnie dogaduje się na parkiecie, a tydzień remu zaprezentowali przed jurorami i widzami cha-chę. Za układ otrzymali w sumie 28 punktów. W pierwszym odcinku zapadła decyzją, że wszystkie dwanaście par przechodzi do następnego odcinka. Kolejne taneczne wyzwania m.in. Maćka Musiała na ekranach odbiorników już w niedzielę, 10 marca. 

Maciej Musiał o dziecku

W mediach niewiele wiadomo na temat życia prywatnego Macieja Musiała. Aktor unika pytań o związki. Przez jakiś czas pojawiały się doniesienia o jego relacji z córką Prezydenta, Kingą Dudą, ale to informacje nie potwierdziły się. Widywano go także z modelką, Weroniką Targońską. Zapytany o ideał kobiety, Musiał odpowiedział:

Imponuje mi, jak ktoś jest dobry i czuły, jak troszczy się o swoją rodzinę, najbliższych - wyznał.

Jakiś czas temu Maciek ujawnił, jakie jest jego marzenie na przyszłość.

Chciałbym zostać tatą - powiedział w rozmowie z czasopismem “Zwierciadło”.

Czy to oznacza, że już niedługo w życiu aktora nastąpią wielkie zmiany? Jak widać 28-latek poważnie myśli o założeniu rodziny.

Maciej Musiał. fot. KAPiF
Maciej Musiał. fot. KAPiF
Maciej Musiał. fot. KAPiF
Maciej Musiał. fot. KAPiF
Maciej Musiał. fot. KAPiF
Maciej Musiał. fot. KAPiF
Maciej Musiał. fot. KAPiF
Maciej Musiał. fot. KAPiF