Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kinga Duda związała się ze znanym aktorem? Właśnie zdradził wszystko o ich relacji
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.01.2024 12:16

Kinga Duda związała się ze znanym aktorem? Właśnie zdradził wszystko o ich relacji

Kinga Duda
Kinga Duda związała się ze znanym aktorem?, fot. East News/Instagram

Kinga Duda jest doskonale znana przez Polaków ze względu na rodziców. Córka Agaty i Andrzeja Dudy woli jednak nie udzielać się w świecie show-biznesu. O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele, choć zdjęcie ze znanym aktorem wywołało ogromną sensację. Gwiazdor zdradził, co łączy go z córką prezydenckiej pary.

Kinga Duda w show-biznesie

Córka prezydenckiej pary towarzyszyła rodzicom podczas kampanii w czasie wyborów, jednak oprócz "obowiązkowych wystąpień publicznych" nie łatwo znaleźć jej zdjęcia z medialnych eventów. Kinga Duda stroni od życia w cieniu paparazzi czy social mediów.

Wiadomo, że ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Później rozpoczęła pracę w zawodzie w jednej z kancelarii prawniczych w Warszawie. Na koncie ma także trzymiesięczny staż w Londynie, gdzie zajmowała się arbitrażem gospodarczym. Po powrocie dołączyła do Kancelarii Prezydenta.

O życiu miłosnym Kingi Dudy dotychczas wiadomo było niewiele. Najnowszy wywiad Wersow ze znanym aktorem odkrył jednak kilka szczegółów prywatności prezydenckiej córki.

Andrzej Duda z żoną złożyli Polakom świąteczne życzenia. Kreacja pierwszej damy? Ekspert szybko ją podsumował TYLKO U NAS: Teresa Lipowska na widok Agaty Dudy wykonała ten gest. Reakcja pierwszej damy nie wymaga komentarza

Kinga Duda związała się z polskim aktorem? Ich zdjęcie zrobiło furorę

Choć Kinga Duda unika kontaktu z show-biznesem, nie da się ukryć zainteresowania jej osobą. Córka prezydenta Polski miała okazję wielokrotnie obracać się w towarzystwie gwiazd z pierwszych stron portali plotkarskich. Okazuje się, że niektóre znajomości mogły przerodzić się w coś więcej.

Internauci aż nie mogli uwierzyć, gdy do mediów społecznościowych wyciekło zdjęcie prawniczki w towarzystwie polskiego aktora. Szybko wróżono im wspólną przyszłość, a okazuje się, że duet miał wiele wspólnego.

Teraz telewizyjny gwiazdor postanowił opowiedzieć o kulisach ich znajomości. Okazuje się, że sława wcale nie jest dobrym doradcą w sercowych rozterkach.

Maciej Musiał o Kindze Dudzie

W najnowszym wywiadzie Wersow porozmawiała o cieniach i blaskach sławy z Maciejem Musiałem. Gwiazdor jest doskonale znany z udziału w takich produkcjach jak m.in.: "Rodzinka.pl", "Chłopi", "Wiedźmin" czy "1899". W pewny momencie temat rozmowy zszedł na Kingę Dudę. Okazuje się, że duet poznał się dzięki wspólnemu znajomemu.

Okazało się, że mieliśmy wspólnego kolegę, który robił imprezę. Ona przyszła i tam się poznaliśmy. Trochę porozmawialiśmy i była później taka sytuacja, że poszliśmy nad Wisłę do baru i dwóch pijanych gości szło przed nami. Jeden drugiego popchnął i leciał na nią. Zasłoniłem ją, odbiłem tego gościa i powiedziałem jej: "właśnie uratowałem ci życie". Podziękowała - wspominał.

Po rycerskim zachowaniu córka prezydenta Polski obiecała aktorowi zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego. To właśnie wtedy powstało zdjęcie, które obiegło internet. Maciej Musiał przyznał, że kontynuował znajomość przez jakiś czas, jednak ostatecznie ich drogi się rozeszły.

Tamtego wieczoru obiecała, że mnie oprowadzi po Pałacu Prezydenckim. Spotkaliśmy się, pokazała mi pałac i zrobili nam zdjęcia. To one później sprawiły, że została do tego dopisana cała historia. Zdarzało nam się wymieniać SMS-y, ale jak poznajesz kogoś i zaczynają ci robić zdjęcia, to wybija cię to ze strefy komfortu - tłumaczył aktor.

Wygląda na to, że Kinga Duda wolała zostawić życie prywatne poza obiektywem paparazzi. Takie połączenie z pewnością przyciągnęłoby uwagę wszystkich.

Kinga Duda
Kinga Duda związała się ze znanym aktorem?, fot. KAPiF
Kinga Duda
Kinga Duda związała się ze znanym aktorem?, fot. KAPiF
Kinga Duda EA
Kinga Duda związała się ze znanym aktorem?, fot. East News
Maciej Musiał
Kinga Duda związała się ze znanym aktorem?, fot. KAPiF
Maciej Musiał
Kinga Duda związała się ze znanym aktorem?, fot. KAPiF
Maciej Musiał
Kinga Duda związała się ze znanym aktorem?, fot. KAPiF