Magda Gessler z wnuczką Żródło: instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler znalazła wyjątkowy sposób na zabawę z wnuczką. Nagranie trafiło do sieci

21 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Magda Gessler na wspólnym nagraniu z maleńką wnuczką. Lara opublikowała filmik na Instagramie z okazji Dnia Babci. Niewiarygodne, co wyprawia na nim uwielbiana restauratorka.

Magda Gessler od lat utrzymuje wysoką pozycję w czołówce polskich gwiazd. Ostre, nierzadko kontrowersyjne wypowiedzi i komentarze restauratorki, a przede wszystkim charyzma i niepowtarzalna osobowość, pomogły jej zjednać wokół siebie prawdziwą armię sympatyków, którzy z zaciekawieniem śledzą jej życie prywatne i zawodowe. Odkąd gwiazda TVN po raz pierwszy została babcią, zainteresowanie jej osobą tylko wzrosło.

Magda Gessler świętuje swój pierwszy Dzień Babci

Dokładnie trzy miesiące temu na świat przyszła pierwsza córka Lary Gessler i jednocześnie pierwsza wnuczka gospodyni Kuchennych Rewolucji. Całe życie Gesslerów w kilka chwil wywróciło się do góry nogami. Dumna mama nie stroni od dzielenia się w sieci fotkami córeczki, a świeżo upieczona babcia, gdy tylko ma taką możliwość, również chwali się maleńką Neną na swoim Instagramie.

21 stycznia na Instagramie Lary pojawiło się szczególnie wyjątkowe nagranie, które zamieściła z okazji Dnia Babci.

Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Babci Magdusi. Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu… Taką rozczuloną i przejęta. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie - napisała pod filmem.

TVP w ogniu krytyki po zapowiedzi kolejnego odcinka TVP w ogniu krytyki po zapowiedzi kolejnego odcinka "Sanatorium miłości". Jutro ma się sporo wydarzyćCzytaj dalej

Opublikowany przez Larę materiał chwyta za serce. Widać na nim najbardziej szaloną stronę Magdy Gessler, która zabawia Nenę swoimi bujnymi blond lokami. Dziewczynka zachodzi od śmiechu i cały czas obserwuje babcię.

Czegoś takiego fani się nie spodziewali

Pod postem w kilka chwil pojawiło się morze komentarzy. Obserwatorzy Lary i sympatycy jej mamy, jak zawsze, okazali się niezawodny i obie je zasypali ciepłymi słowami.

Oj będzie ciąganie za włoski babci Madzi oj będzie niedługo - pisze jedna z obserwatorek.

Wiedziałam, że tak będzie! Bo Magda jest najbardziej wrażliwą osobą, którą znam. A dzieci, właśnie wywołują z nas tę wrażliwość i inne mile zachowania. Az miło popatrzeć kochana Magdo! - dodaje kolejna.

Cudowny duet, babcia przekaże małej bardzo dobrą energię - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł