Magda Gessler wspomniała o śmierci mamy Żródło: Instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler po raz pierwszy wspomniała o śmierci mamy

22 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Magda Gessler po raz pierwszy opublikowała tak szczery wpis. Znana restauratorka odniosła się do śmierci swojej mamy, zdradzając, że ta zmarła wskutek poważnego uzależnienia. Zaapelowała do internautów, bo nie popełniali tego samego błędu. Swoje ostrzeżenie skierowała głównie do kobiet.

  • Magda Gessler zdradziła szczegóły dotyczące śmierci swojej matki
  • Choć wychowaniem Magdy zajmowali się głównie dziadkowie, rodzicielka była jej bardzo bliska
  • Gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaapelowała do kobiet

Magda Gessler od ponad 10 lat jeździ po Polsce, przeprowadzając słynne „Kuchenne rewolucje”. Dzięki swojej pracy restauratorka cieszy się liczną grupą fanów, z którymi regularnie kontaktuje się za pomocą social mediów. Dzieli się z nimi nie tylko ciekawostkami dotyczącymi swojego programu, ale także życia prywatnego.

Na Instagramie Magdy Gessler znaleźć można wiele zdjęć, do których restauratorka pozuje z mężem, córką lub wnuczką. Czasami gwiazda „Kuchennych rewolucji” wspomina też o swojej mamie. W niedzielę po raz pierwszy odniosła się jednak do jej śmierci.

Maga Gessler na zdjęciu z papierosem. Wspomina zmarłą matkę

Magda Gessler stroni od nałogów, dlatego zdjęcie z papierosem, które w niedzielny wieczór pojawiło się na jej Instagramie, mocno zaskoczyło internautów. Restauratorka szybko wyjaśniła, że z atrybutem spędziła zaledwie minutę. Chciała przyciągnąć wzrok sympatyków, by przekazać im ważną wiadomość dotyczącą nałogu.

Okazało się, że to właśnie palenie papierosów doprowadziło do śmierci mamy Magdy Gessler. Jak stwierdziła restauratorka, jej rodzicielka „wypaliła za nią wszystkie papierosy świata”, dlatego ona nigdy nie dała się skusić nałogowi. Teraz postanowiła ostrzec swoich sympatyków przed niebezpiecznym nałogiem. Swój apel skierowała głównie do kobiet.

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk znają się od dzieckaAgnieszka Dygant i Piotr Adamczyk znają się od dzieckaCzytaj dalej

- Pamiętajcie … to b istotne .. wielu kobietom wydaje sie ze z papierosem. wygladaja atrakcyjnie potem sie uzależniają … potem .. ze zdrowiem Maja poważne kłopoty … tak straciłam mamę .. wiec prosze was bbb .. mimo ze nawet ja zpapierosem wyglądam ciekawie nigdy nie paliłam i nie będę palić /// mama wypaliła za mnie wszystkie papierosy świata … tak trochę zmieniam dotychczasowe tematy bo ten tez zabija … prosze was nie dajcie sie skusić. to zdjecie to … kusząca prowokacja / trwała min :)) [zachowano pisownię oryginalną].

Wpis Magdy Gessler spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów. Większość fanów restauratorki podzieliła jej opinię, dziękując w komentarzach za jej szczere wyznanie.

- Dobrze, że Pani o tym mówi! Besos – napisała jedna z internautek.

- Pani Madziu, piękny przekaz w opisie zdjęcia!! Życzę miłej nocy – dodał kolejny fan Gessler.

Magda Gessler pokazała mamę

Magda Gessler wielokrotnie wracała pamięcią do swojego dzieciństwa. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” wspominała, że wychowywała się pod opieką dziadków, a przez pierwszy rok życia nie miała w ogóle kontaktu ze swoją mamą. Kobieta chorowała bowiem na gruźlicę.

- Dziadkowie mnie wychowywali, ponieważ moja mama miała gruźlicę, kiedy mnie rodziła. Nie mogłam być przytulona przez moją mamę rok od urodzenia i widziała mnie tylko za szybą. Moja babcia była moją mamą. To było bardzo ważne i też bardzo mimo wszystko destrukcyjne dla relacji matka-córka – mówiła niegdyś w „Dzień Dobry TVN”.

Mimo specyficznych relacji Magda Gessler była przywiązana do swojej mamy, której zdjęciem podzieliła się niedawno na Instagramie. Rodzicielka była jej bliską przyjaciółką.

Więcej o dzieciństwie Magdy Gessler przeczytacie tutaj.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Instagram, Jastrząb Post, Plejada

Następny artykuł