Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler pokazała mamę

instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler pokazała mamę

4 Marca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Magda Gessler opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie mamy. Uwielbiana restauratorka ciepło wspomina ukochaną rodzicielkę i podkreśla, jak bardzo za nią tęskni. Wpatrując się w fotografię, fani nie mają wątpliwości, że Magda całą urodę odziedziczył

  • Burzliwe dzieciństwo Magdy Gessler

  • Magda Gessler wspomina mamę

  • Łudząca podobieństwo córki do matki

Od lat brylująca w blasku fleszy Magda Gessler dała się poznać sympatykom jako do bólu szczera, szalona i charyzmatyczna kobieta o barwnej osobowości. Jako jedna z nielicznych potrafi w przeciągu kilku minut wprowadzić niemałe zamieszanie i rozbawić do łez. Wygląda na to, że właśnie ta nieprzewidywalność pomogła jej zjednać wokół siebie prawdziwą armię fanów, którzy bacznie obserwują jej życie prywatne i osobiste.

Pierwszy rok życia spędziła bez matki

Chociaż wiele faktów z życia prywatnego Magdy nie jest tajemnicą, ona sama niezwykle rzadko wypowiada się w tym temacie. Gessler ma bowiem za sobą kilka tragedii - śmierć ukochanego czy strata dziecka, a jedno z trudniejszych dla niej przeżyć miało miejsce jeszcze, gdy była maleńką dziewczynką.

Dla Magdy Gessler jako matki, i od niedawna babci, niezwykle ważna jest dobra relacja z rodziną. Ona sama w głównej mierze wychowała się pod opieką dziadków, bo rodzice byli pochłonięci pracą. Gdyby tego było mało, przez pierwszy rok życia Magda była odizolowana do matki, która w trakcie porodu miała gruźlicę.

Dziadkowie mnie wychowywali, ponieważ moja mama miała gruźlicę, kiedy mnie rodziła. Nie mogłam być przytulona przez moją mamę rok od urodzenia i widziała mnie tylko za szybą. Moja babcia była moją mamą. To było bardzo ważne i też bardzo mimo wszystko destrukcyjne dla relacji matka-córka - mówiła jakiś czas temu w "Dzień Dobry TVN".

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" jest wdzięczna dziadkom za ogrom miłości, jakim ją obdarzyli. Dzięki nim zyskała piękne wspomnienia z dzieciństwa, do których dziś chętnie wraca.

Dziadkowie byli dla mnie największą ilością miłości, jaką dostałam w życiu i to jest bardzo ważne. Potem przejęła to mama, ale to już było inaczej, już mój brat wychował się z mamą, aż dostał tej miłości za dużo. Dziadek potrafił robić mi zabawki na choinkę. A to wszystko będzie w mojej biografii, która się piszę - wspominała, dodając, że jej matka miała obsesję na punkcie figury i wmawiała nastoletniej Magdzie, że powinna schudnąć.

Magda Gessler pokazała mamę

Mimo kilku trudniejszych chwil Magda Gessler co i rusz podkreśla, że mama była dla niej jedną z ważniejszych osób w życiu i traktowała ją jak przyjaciółkę. Bardzo przeżyła jej odejście i do dziś nie potrafi uporać się z tęsknotą.

Pochłonięta wspomnieniami Gessler postanowiła opublikować na Instagramie archiwalne zdjęcie mamy, podkreślając jednocześnie, że to właśnie po niej odziedziczyła wyraziste usta.

Mami… Jak brak mi ciebie moja ty piękna. Usta po mamie więc… Proszę uważać na niedorzeczne komentarze a propo moich ust. To dała mi mama kochana - napisała.

Sympatycy od razu spostrzegli, że Magda nie tylko usta ma po mamie. 

Piękna Kobieta tak jak Pani - podkreśla jedna z fanek.

Duże podobieństwo. Pozdrawiam cieplutko - zauważa kolejna.

Bez wątpliwości jest Pani bardzo podobna do mamy - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Intercyza śp. Piotra Woźniak-Staraka i Agnieszki

  • Wiadomo, jaką emeryturę pobiera Krzysztof Cugowski

  • Wyjątkowe zdjęcie Izabelli Krzan

Źródło: Instagram, Plejada

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >