Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Gessler i Janusz Palikot planują wspólny biznes. Spotkali się w Hiszpanii
Kamila Krótka
Kamila Krótka 12.02.2022 01:00

Magda Gessler i Janusz Palikot planują wspólny biznes. Spotkali się w Hiszpanii

Kopia Sklejka okrągła 1
Pawel Wodzynski/TRICOLORS/East News

Dosłownie 2 godziny temu w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie Magdy Gessler i Janusza Palikota. Były polityk opatrzył je tajemniczym wpisem. Widać, że szykują poważne przedsięwzięcie. O co chodzi?

Magda Gessler i Janusz Palikot spotkali się w Hiszpanii, żeby porozmawiać o interesach? Na to wygląda.

Magda Gessler spotkała się z Januszem Palikotem

Magda Gessler nie może usiedzieć w jednym kraju. Kiedy tylko może, wyjezdża z Polski, żeby zaznać nieco słońca w cieple. Tym razem wybrała się do słonecznej Hiszpanii, którą - jak wiadomo - uwielbia.

Tam "przypadkowo" spotkała Janusza Palikota, a efekty tego spotkania były polityk właśnie umieścił w mediach społecznościowych.

- Obie strony zdają sobie sprawę z potencjału i nachodzących na siebie interesów. Po co konkurować, skoro razem można zyskać więcej? Padły już konkretne ustalenia, a obie strony dały zielone światło na działanie - podaje "informator" Plotka.

Co planują?

Magdzie Gessler nie można odmówić zarówno umiejętności kulinarnych, jak i tych związanych z zarządzaniem. Na co dzień, oprócz działalności telewizyjnej, zajmuje się prowadzeniem kilku restauracji.

Z kolei Janusz Palikot po epizodzie w polityce zdecydował się porzucić ten rodzaj kariery i zainwestować we własny biznes. Jak wiadomo, skupił się na alkoholach, a jego firma prężnie działa.

Czy Gessler i Palikot połączą swoje możliwości i stworzą coś naprawdę innowacyjnego? Jak na razie zaprosili internautów na spotkanie w sieci, które odbędzie się już jutro o godz. 15.00. Będziecie uczestniczyć?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Plotki się potwierdziły. Po ostatnim wyznaniu Zenka o małżeństwie łza kręci się w oku

  2. Wparowała na ściankę, a wszyscy patrzyli tylko w jedno miejsce. Cała Polska grzmi

  3. Do mediów trafiły smutne wieści. Nie żyje wybitny muzyk, na zawsze zapisze się w historii

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].