Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zenek Martyniuk szczerze o małżeństwie: "Rzeczy wolimy naprawiać, a nie wyrzucać"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 11.02.2022 01:00

Zenek Martyniuk szczerze o małżeństwie: "Rzeczy wolimy naprawiać, a nie wyrzucać"

pjimage - 2022-02-11T124339.754
Pawel Wodzynski/East News

Nie cichną głosy na temat tego, że w malżeństwie Zenka i Danuty Martyniuków nie dzieje się dobrze. Gwiazda disco-polo zabrała głos w tej sprawie, wyjaśniając, że w ich związku faktycznie zdarzają się nieporozumienia i czy w jakiś sposób mu zagrażają.

"Pojawiają się problemy, smutki" - powiedział Zenek Martyniuk w wywiadzie dla katolickiego czasopisma, dodając szczegóły ich relacji, po których łza naprawdę może zakręcić się w oku.

Zenek Martyniuk - małżeństwo

Zenek i Danuta Martyniukowie są jedną z nielicznych par show-biznesu, które mogą poszczycić się tak długim stażem małżeńskim. Ślub pary odbył się w lutym 1989 roku. Z kolei w sierpniu tego samego roku doczekali się syna.

Dziś Daniel ma 32 lata i był jedną z przyczyn problemów, które zaczęły występować w małżeństwie Martyniuków. Jego kłopoty z używkami, a potem z prawem sprawiły, że o synu gwiazdorskiej pary było bardzo głośno.

To nie był jedyny powód, żeby o problemach pary zrobiło się głośno. Plotki w dodatku podsycił ostatni klip Zenka, na którym nie brakuje czułych gestów w stosunku do młodszej, atrakcyjnej kobiety.

Reakcja Zenka na plotki

W wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" Zenek Martyniuk postanowił opowiedzieć o zasadach, jakie panują w ich małżeństwie z Danutą oraz o tym, z jakimi przykrościami muszą się mierzyć na co dzień:

- Jak w każdym małżeństwie, tak i w naszym kłótnie się zdarzają, ale są to raczej krótkie sprzeczki, takie wybuchy złości... Myślę, że w żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy, smutki, życiowe rozterki. U nas jest tak samo.

Dodał też, że nie planuje z Danusią rozwodu, dodając bardzo wzruszające słowa:

- Ja i Danusia jesteśmy, jak to mówię, "ludźmi starszej daty". Rzeczy wolimy naprawiać, a nie wyrzucać, a tak przecież robi wielu ludzi w dzisiejszych czasach. Myślę, że to jeden z elementów, który nas utrzymuje razem. Przed ślubem spotykaliśmy się przez dwa lata, podjęliśmy decyzję, że pragniemy iść przez życie jako małżeństwo. Mam nadzieję, że tak pozostanie dalej, aż do śmierci.

Zatem, tak jak wcześniej spekulowano, w małżeństwie Martyniuków nie zawsze jest kolorowo. Para zmaga się z wieloma problemami, jednak nie zamierza się poddawać, a walczyć o związek.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zwycięzca "Milionerów" nagle przerwał milczenie. Wyszło, ile naprawdę dostał pieniędzy

  2. Lekarze nie dawali jej żadnych szans. Niepojęte, co stało się krótko po wypadku

  3. Dramatyczne chwile w domu Justyny Żyły, błagała o pomoc. Nagle przekazała przejmującą wiadomość

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

źródło: Plejada.pl