Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani: "Niesamowite, jaka urocza"
Karol Osiński
Karol Osiński 02.05.2021 02:00

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani: "Niesamowite, jaka urocza"

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani: "Niesamowite, jaka urocza"
Piotr Molecki/East News
  • Magda Gessler opublikowała zdjęcie z dzieciństwa

  • Fani przecierali oczy z zachwytu

Magda Gessler po raz kolejny udowodniła, że umie zadbać o swoją popularność w mediach społecznościowych. Zwykle nie wrzuca tam zdjęć z dzieciństwa, a te wywołują ogromną lawinę zainteresowania. Tak stało się i tym razem.

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Jedna z największych gwiazd dzisiejszych czasów w Polsce, Magda Gessler, niejednokrotnie zaskakiwała wszystkich rodaków swoim wybuchowym zachowaniem na wizji, ale w mediach społecznościowych zawsze zachowuje klasę i dystans do samej siebie.

Popularna restauratorka wsławiła się swoim programem „Kuchenne rewolucje”, jednak dziś swoją popularność podtrzymuje głównie dzięki mediom społecznościowym, w których zamieszcza najrozmaitsze zdjęcia i nagrania z „terenu” oraz życia prywatnego.

Tym razem ulubienica setek tysięcy Polaków postanowiła otworzyć się przed nimi bardziej niż zwykle, a zrobiła to pod postacią zdjęcia z młodości, które zrobiło ogromne wrażenie na internautach, o czym świadczą publikowane komentarze. Sama zainteresowana dodała do niego ciekawy opis.

 - Dystans do siebie to podstawa,  tez tak myślicie? besos - napisała Magda Gessler.

Fani zachwyceni zdjęciem restauratorki

Nie da się ukryć, że każdy celebryta, publikujący zdjęcia z przeszłości, a także swojego dzieciństwa przyciąga niemałe zainteresowanie internautów i kolegów po fachu.

Magda Gessler, która posiada wierne grono ponad 1,1 miliona obserwujących na Instagramie, oszołomiła niejednego fana pod opublikowanym zdjęciem. Użytkownicy byli wprost zachwyceni:

- Niesamowite, jaka urocza!

- Malutka Madzia, przepiękna!

- Oo, maluszek piękny - zachwycają się restauratorką internauci.

Obecnie Magda Gessler znajduje się w podróży na zasłużony urlop. Nie zdradziła, gdzie się wybiera, jednak na jej Instagramie zdążyło pojawić się nagranie z lotniska w towarzystwie ukochanego.

``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]