Magda Steczkowska pokazała zdjęcie z córkami Żródło: instagram.com/magdasteczkowska

Magda Steczkowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z córkami. Wzruszające słowa artystki

31 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Wniebowzięta Magda Steczkowska pokazała zdjęcie z córkami i mężem. 30 stycznia dziewczynki obchodziły swoje wielkie święto, co dla wszystkich było niemałym zaskoczeniem. Artystka podkreśliła, że nie są to bliźniaczki.

Magda Steczkowska coraz chętniej dzieli się z fanami na Instagramie kadrami z prywatnego życia. Na jej profilu częściej pojawiają się obie córki i ukochany Piotr. Najnowsza fotka wokalistki wszystkie pozostałe zostawiła daleko w tyle.

Rodzinne ujęcie zachwyciło sympatyków, a słowa Steczkowskiej u wielu wywołały łzy wzruszenia.

Magda Steczkowska świętuje urodziny córek

30 stycznia to szczególny dzień dla Steczkowskiej i całej rodziny. Michasia i Antosia, córki artystki, świętowały swoje urodziny. Dziewczynki są owocem związku Magdy i Piotra - para wzięła ślub 22 września 2001 roku, a już rok później powitali na świecie swoją pierwszą córkę Zofię. W 2009 roku urodziła się kolejna latorośl - Michalina, a w 2011 roku Antosia.

Jak podkreśliła sama dumna mama, chociaż Michasia i Antosia urodziły się w odstępie 2 lat, urodziny świętują tego samego dnia. Steczkowska nie ukrywa, że dla wszystkich jest to ogromnym zaskoczeniem mimo upływu lat.

Paweł Wawrzecki w końcu zamieszka z żoną? Tabloid donosi o przełomie w ich związku, jest komentarz aktoraPaweł Wawrzecki w końcu zamieszka z żoną? Tabloid donosi o przełomie w ich związku, jest komentarz aktoraCzytaj dalej

Nasze córeczki, Michasia i Antosia, obchodzą dziś swoje urodziny. Tak, tego samego dnia, ale nie są bliźniaczkami. Nie pytajcie jak to możliwe - napisała żartobliwie.

Artystka oczywiście nie odmówiła sobie również kilku ciepłych słów pod adresem obu latorośli. Wzruszające życzenia chwytają za serce. Steczkowska jest niezwykle dumna ze swoich córek, co wyraźnie podkreśliła.

Skarby nasze najdroższe, tyle wspomnień, emocji związanych z Waszymi narodzinami... Bądźcie zdrowe i szczęśliwie, zbóje nasze ukochane - dodała.

Od życzeń nie stronili także obserwatorzy gwiazdy. Pod postem w kilka chwil pojawiło się wiele ciepłych słów skierowanych do dziewczynek i całej rodziny.

Dla Ciebie i Piotra ukłon, a dla dziewczynek wszystkiego naj - pisze jedna z obserwatorek.

Spełnienia najskrytszych marzeń dla Antosi i Misi - dodaje kolejna.

Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń tych najskrytszych dla córek - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło; Instagram

Następny artykuł