Swiatgwiazd.pl
MAGDALENA WALIGÓRSKA

TRICOLORS/East News

Magdalena Waligórska-Lisiecka szczerze o zasadach, do jakich musiała dopasować się grając w "Ranczu"

8 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Udostępnij:

Magdalena Waligórska zasłynęła rolą w serialu TVP "Ranczo". Opowiedziała, do jakich zasad musiała stosować się podczas gry w serialu. Nie było to łatwe.

  • Serial "Ranczo" przyniósł Magdalenie Waligórskiej sławę

  • Aktorka przyznaje, że niektóre wymagania twórców serialu były dużym wyzwaniem

  • Serial prawdopodobnie niedługo wróci na antenę

Magdalena Waligórska to znana aktorka telewizyjna i teatralna. Ostatnio można ją było zobaczyć w produkcjach "Ojciec Mateusz" i "Lombard. Życie pod zastaw" Szczególną sławę przyniosła jej jednak rola w serialu "Ranczo", w którym wcieliła się w postać barmanki Wioletki.

Magdalena Waligórska w "Ranczu" - konflikty i wyzwania

Serial "Ranczo", choć bardzo popularny i uwielbiany, ma za sobą kilka ciężkich lat. Jednym ze szczególnie przykrych wydarzeń była śmierć Pawła Królikowskiego, który wcielał się w jedną z głównych postaci. O okolicznościach odejścia aktora pisaliśmy między innymi tutaj.

Kolejną informacją, jaka wzburzyła opinię publiczną, było oświadczenie Małgorzaty Króliwskiej, która wyznała, że jej serialowy partner i kolega z planu, Arkadiusz Nader, wielokrotnie ją molestował, a sam proceder trwał wiele lat. Aktorka skomentowała wtedy, że sprawę skierowała na policję i nie zamierza komentować wydarzeń w mediach.

Jak się okazuje, Waligórska musiała też sprostać szczególnym wymaganiom twórców serialu, co nie zawsze było łatwe. O niektórych z nich opowiedziała ostatnio dziennikarzom.

Seweryn Nowak

Seweryn z "Rolnik szuka żony" o pracy swojej narzeczonej. Dla niego porzuciła zawód

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Waligórska: "To była dla mnie stresująca sytuacja"

Aktorzy i aktorki muszą nieraz mierzyć się ze szczególnymi wymaganiami reżysera i producentów. Dotyczy to nie tylko poświęceń emocjonalnych, ale i tych całkiem fizycznych, związanych z wyglądem. I to nie tylko tym na planie filmowym - zdarza się, że aktor musi z twórcami filmu konsultować każdą zmianę w wyglądzie.

Taka historia przydarzyła się Magdalenie Waligórskiej, kiedy grała w serialu "Ranczo". Aktorka pewnego roku miała zakaz... opalania się! Pech chciał, że zaplanowała wtedy wakacje w Portugalii, więc jej pobyt na wczasach stał się nagle bardzo stresujący.

Gwiazda opowiedziała, że w czasie wakacyjnej przerwy w zdjęciach dostała surowy zakaz opalania się. Było to zrozumiałe, ponieważ nagła zmiana karnacji byłaby widoczna podczas kontynuowania produkcji i zmusiłaby charakteryzatorów do żmudnej pracy. Dlatego Waligórska przez cały urlop musiała ukrywać się przed słońcem.

Możemy sobie wyobrazić, jak trudne było to w takim kraju jak Portugalia, słynącym z ładnej pogody. Waligórska wyznała, że zamiast beztroskiego plażowania musiała skupić się na dokładnym smarowaniu kremami z bardzo wysokim filtrem UV, a cała sytuacja bardzo ją stresowała.

Mamy nadzieję, że aktorkę czekają już same radosne wyzwania. Tym bardziej że wszystko wskazuje na to, że serial "Ranczo" będzie kontynuowany, o czym z radością poinformowała sama aktorka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >