Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Hyży zabrała synów na ściankę. Chłopcy ze związku z Grzegorzem mają już 12 lat. To jej klony
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.04.2024 10:12

Maja Hyży zabrała synów na ściankę. Chłopcy ze związku z Grzegorzem mają już 12 lat. To jej klony

Maja Hyży
fot.: KAPiF

Maja Hyży w 2011 r. poślubiła Grzegorza Hyżego. Choć małżeństwo nie przetrwało, zaowocowało narodzinami dwóch synów, którzy dziś mają już 12 lat. Piosenkarka pokazała, jak dziś wyglądają.

Maja Hyży dumna z synów

O Mai i Grzegorzu Hyżym po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2013 r., gdy małżeństwo zgłosiło się do programu “X-Factor”. Występy w show zapewniły parze szerokie grono fanów i choć do finału nie udało się dostać, udział w formacie był ważnym etapem kariery gwiazd.

Rok wcześniej artyści doczekali się potomstwa - w lutym 2012 r. na świat przyszły bliźnięta - Alexander i Wiktor. Jak przekonywała w wywiadzie z “Vivą!" szczęśliwa mama, chłopcy odziedziczyli po rodzicach zamiłowanie do muzyki!

Aleks z Wiktorem pokazują powoli talent muzyczny. Odkrywają to w sobie. U jednego zauważyłam już większe możliwości techniczne, widzę, że śpiewa w tonacji. A to nie jest łatwe, bo dzieci nie rozumieją do końca co to znaczy. Ale ja moim uchem słyszę - opowiadała wokalistka.

Maję Hyży czeka pilna operacja. Pojawiły się guzki. "Są do wycięcia". Boi się jednego Niepokojące wieści o zdrowiu Mai Hyży. Gwiazda musi przejść ryzykowną operację

Trudne chwile w życiu Mai Hyży

Niestety, wkrótce po występie w “X-Factor”, Grzegorz i Maja Hyży zdecydowali się rozejść. W rozmowie z “Party” piosenkarka wróciła pamięcią do trudnego czasu związanego z rozwodem.

Spakowałam się w jeden plecak, zabrałam chłopców i przeprowadziłam się z rodzinnego domu w Kołobrzegu do Warszawy. Przez trzy miesiące mieszkaliśmy w małym pokoiku u mojej cioci. Pracowałam na recepcji i robiłam wszystko, żeby jak najszybciej stanąć na nogi - zwierzała się artystka.

Siedem lat później piosenkarka odkryła szczęście na nowo. Związała się z Konradem Kozakiem, z którym doczekała się kolejnych dzieci, tym razem córeczek. Obecnie para jest już zaręczona.

Maja Hyży pokazała synów

Synowie Grzegorza Hyży i Mai Hyży mają dziś już 12 lat, a ich mama coraz chętniej pokazuje się z nimi publicznie. W ostatnim czasie chłopcy towarzyszyli jej podczas tegorocznej edycji konkursu “Zabawka roku”.

Dzięki zdjęciom z wydarzenia fani mogą przekonać się, jak bardzo nastolatkowie są podobni do swojej mamy. Gwiazda pokazała się z nimi na ściance, czym przykuła uwagę fotoreporterów.

Na koniec świata i jeszcze dalej - podpisała jedno ze wspólnych zdjęć na swoim Instagramie Maja Hyży.

Maja Hyży
Maja Hyży, fot. KAPiF
Maja Hyży
Maja Hyży i Grzegorz Hyży w “X Factor”, fot. KAPiF

Źródło: viva.pl, “Party”