Małgorzata Kożuchowska Żródło: eastnews & Piotr Molecki

Wniebowzięta Małgorzata Kożuchowska pozuje bez grama makijażu. "Jak albinos"

6 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów najnowszą wrzutką na Instagramie. Na zdjęciu z czworonogiem aktorka zaprezentowała idealnie gładką cerę i świdrująco niebieskie oczy. Fani docenili naturalność Małgorzaty Kożuchowskiej; niektórzy, jak oświadczali, niemal nie rozpoznali swej idolki.

  • Mimo zastoju zawodowego Małgorzata Kożuchowska chętnie udziela się w mediach społecznościowych
  • Najnowsze instagramowe zdjęcie aktorki zachwyciło internautów
  • Obserwatorzy tłumnie docenili naturalność swej idolki
  • Okazją do zaprezentowania swego naturalnego piękna była dla Kożuchowskiej decyzja o otwarciu teatrów
  • Aktorka dba o swój wygląd, korzystając z zabiegów upiększających

Małgorzata Kożuchowska pozostaje jedną z najlepiej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. Choć w ostatnim czasie aktorka skupiła się na życiu rodzinnym, a intensywność jej rozwoju zawodowego nieco przygasła, wciąż pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Wczoraj postanowiła podzielić się z internautami fotografią, do której zapozowała w towarzystwie czworonoga.

Fani docenili naturalność Małgorzaty Kożuchowskiej

Ostatnio kariera Małgorzaty Kożuchowskiej nieco zwolniła, za czym z pewnością stoi odpowiedzialna za zastój w branży rozrywkowej pandemia COVID-19. Znana z produkcji takich jak “Rodzinka.pl” czy “Motyw” aktorka w pełni poświęciła się macierzyństwu, o czym donosił serwis Pomponik.

Mimo zawodowego zastoju Małgorzata Kożuchowska nie zrezygnowała jednak z kontaktu z fanami, co udało jej się dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Liczne publikacje na Instagramie pozwalają obserwatorom być na bieżąco z wydarzeniami z życia prywatnego aktorki. W piątek Małgorzata Kożuchowska pokazała internautom swą naturalną odsłonę.

Do najnowszego instagramowego zdjęcia Małgorzata Kożuchowska pozowała bez makijażu. Uśmiechniętą twarz aktorki smagało słońce, przez co jej oczy nabrały koloru bladego błękitu. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy, choć wyrażali szczery zachwyt nad urodą byłej gwiazdy “M jak miłość”, doszukali się w jej podobiźnie podobieństw do cech charakterystycznych dla albinosów.

Natalia z Natalia z "Rolnik szuka żony" urodziła. Zdjęcie maleństwa rozkruszy najtwardsze sercaCzytaj dalej

-Jak albinos - skomentowała jedna z internautek.

Okazuje się, że sposobnością do zaprezentowania w naturalnej odsłonie miała być decyzja o otwarciu teatrów. W piątek 5 lutego rząd ogłosił, że już w przyszłym tygodniu kina i teatry mogą wznowić swą działalność - oczywiście zachowując odpowiedni sanitarny reżim. Właśnie te dobre wieści Małgorzata Kożuchowska postanowiła uczcić, pozując z czworonożnym przyjacielem.

Sekret piękna Małgorzaty Kożuchowskiej

Czego trudno nie zauważyć, cera Małgorzaty Kożuchowskiej prezentuje się na instagramowym zdjęciu wspaniale. Aktorce nie jest straszny upływający czas - jakiś czas temu zdradziła swym obserwatorom własny przepis na zachowanie urody.

- Regeneracja…! Mocne nawilżanie i dotlenianie czyli oxybrazja i infuzja tlenowa. I po godzinie mama jak nowa - napisała Małgorzata Kożuchowska.

Zabiegi upiększające stosowane przez Małgorzatę Kożuchowską mają być nieinwazyjne. Polegają na złuszczeniu martwego naskórka i dostarczeniu skórze dodatkowej ilości tlenu od wewnątrz. To właśnie te działania mają zapewnić aktorce młody, promienny wygląd.

Małgorzata Kożuchowska 0602

Małgorzata Kożuchowska 0602 2

Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Kozaczek, Spidersweb, Pomponik

Następny artykuł