Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska przez lata nie pokazywała męża, aż tu nagle... Gruchnęły wspaniałe wieści
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 31.08.2023 21:59

Małgorzata Kożuchowska przez lata nie pokazywała męża, aż tu nagle... Gruchnęły wspaniałe wieści

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z mężem, fot. KAPiF

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek, która wyjątkowo skutecznie dba o swoją rodzinę i życie prywatne. Na Instagramie gwiazdy na próżno szukać rodzinnych zdjęć czy osobistych zwierzeń. Nie tak dawno w sieci zaczęły mnożyć się doniesienia o jej małżeństwie. Aktorka po długim czasie skutecznie ucięła plotki na ten temat i obwieściła radosne wieści. 

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Małgorzata Kożuchowska to istna ikona stylu i wspaniała aktorka, która na przestrzeni lat wielokrotnie pokazała swój ogromny talent i pasję. Doczekała się ogromnego grona fanów, którzy ochoczo śledzą ją w sieci. Internauci znajdą w mediach społecznościowych mnóstwo zdjęć aktorki z planów, wydarzeń czy wyjazdów. Na próżno jednak szukać rodzinnych fotografii. 

Artystka od lat jest w szczęśliwym związku. Wybrankiem jej serca jest Bartłomiej Wróblewski, którego poślubiła 30 sierpnia 2008 roku w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Zakochani doczekali się synka, który przyszedł na świat w 2014 roku i ma na imię Jan Franciszek. Małgorzata jedynie kilka razy pokazała swojego syna, nie ujawniając jednak jego twarzy. Od bardzo dawna nie pokazywała się również z mężem.

To będzie najmocniejszy odcinek Kuby Wojewódzkiego? Nie zgadniecie, kto zasiądzie obok Marcina Hakiela

Małgorzata Kożuchowska z mężem przed laty

Choć Małgorzata Kożuchowska regularnie bierze udział w wydarzeniach medialnych i pojawia się na licznych eventach, zawsze zjawia się tam sama, bez męża. W sieci znajdziemy ich wspólne zdjęcia jedynie sprzed lat.

W ostatnim czasie media spekulowały nawet o ich rzekomym kryzysie w związku, jednak najnowszy wpis gwiazdy wyraźnie temu przeczy. Fani zachwycili się opublikowanymi przez Małgosię zdjęciami oraz bardzo uroczym wpisem.

Małgorzata Kożuchowska z mężem.jpg
Małgorzata Kożuchowska z mężem, TeleKamery 2006r., fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska z mężem 2.jpg
Małgorzata Kożuchowska z mężem, Peroni Fashion Evening, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska z mężem 3.jpg
Małgorzata Kożuchowska z mężem, premiera sztuki Tartuffe, fot. KAPiFMim

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z mężem i obwieściła radosną nowinę

Małgorzata Kożuchowska poinformowała swoich obserwatorów o 15. rocznicy ślubu, której doczekała wraz z ukochanym. Z tej okazji napisała poruszający wpis, a także pokazała fanom niepublikowane wcześniej zdjęcia ze swoim ukochanym.

„Miłość to strzeżenie dobra w drugim człowieku” ks. P. Pawlukiewicz.
To już 15 wspólnych lat! Kryształowe gody. Wow! Z dumą i wdzięcznością - podpisała serię zdjęć Małgorzata Kożuchowska.

Internauci oniemieli i zasypali gwiazdę mnóstwem ciepłych słów, życzeń i gratulacji. Wśród osób komentujących nie zabrakło również gwiazd, a post Gosi ochoczo skomentowały m.in. Grażyna Wolszczak, Beata Ścibakówna czy Joanna Moro.