Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Rozenek-Majdan na starych zdjęciach. Przeszła wielką metamorfozę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.01.2023 19:52

Małgorzata Rozenek-Majdan na starych zdjęciach. Przeszła wielką metamorfozę

Małgorzata Rozenek-Majdan
KAPiF

Małgorzata Rozenek-Majdan ma obecnie 44 lata. Na koncie ma trzy małżeństwa i wiele sukcesów w show-biznesie. Kiedy ogląda się jej zdjęcia z przeszłości, trudno uwierzyć, jak bardzo się zmieniła. Nie chodzi tylko o uczesanie.

Obecna współprowadząca "Dzień dobry TVN" urodziła się w Warszawie w 1978 roku. Jej rodzicami są Zofia i Stanisław Kostrzewscy. Ma jeszcze starszego o pięć lat brata Michała, tancerza baletowego. Sama również ukończyła Szkołę Baletową w Łodzi.

Małgorzata Rozenek-Majdan: pierwsze związki i początki kariery

Mało kto pamięta, że Małgorzata ma wykształcenie prawnicze. Studiowała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jeszcze na studiach poślubiła prawnika Łukasza Bukaczewskiego, ale małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 roku jej mężem został aktor Jacek Rozenek, po którym przyjęła nazwisko.

W czasie, kiedy trwało ich małżeństwo, Małgorzata rozpoczęła karierę w mediach. W 2007 roku wystąpiła w programie TVP1 "Zacisze gwiazd", a później "Kobieta Cafe" i "Zrozumieć kobietę" na Polsacie. Rozenkowie po raz pierwszy zostali rodzicami w 2006 roku, kiedy na świat przyszedł ich syn Stanisław. Cztery lata później urodził się Tadeusz.

Z tego okresu nie brakuje zdjęć. Małgorzata, jaką widzimy na fotografiach, ma zdecydowanie okrąglejszą sylwetkę, niż teraz. Delikatne, subtelne rysy twarzy także wyostrzyły się z wiekiem. Zmieniła też uczesanie: w przeszłości wolała zdecydowanie krótsze fryzury.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek w 2007 roku, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek w 2009 roku, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek w 2010 roku, fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek: rozwód, nowa miłość i kariera w telewizji

W 2012 roku rozpoczęła się szumna kariera Rozenek w stacji TVN. To wtedy na antenę wszedł program "Perfekcyjna pani domu", który okazał się ogromnym sukcesem. Niestety w życiu osobistym Małgorzaty zaszły burzliwe zmiany: w 2013 rozwiodła się z Jackiem Rozenkiem. Wkrótce w jej życiu pojawił się za to Radosław Majdan.

W tamtym okresie zdecydowanie bardziej przypomina "obecną siebie". Gosia bardzo zeszczuplała, zaczęła też zapuszczać włosy. Miała za to zdecydowanie inny styl ubioru: nie wiadomo, czy dzisiaj założyłaby niektóre stylizacje z tamtych czasów.

Od 2016 roku Małgorzata jest żoną Radka Majdana. W 2020 roku urodził im się syn Henryk. Sama celebrytka ma już na koncie wiele programów rozrywkowych, których ukoronowaniem jest prowadzenie śniadaniówki TVN. W międzyczasie stała się ikoną stylu, promującą też własną markę. Co sądzicie o jej metamorfozie?

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w 2013 roku, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan w 2013 roku, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan w 2007 i 2022 roku, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!