Swiatgwiazd.pl
Kadr z programu "Dzień Dobry TVN", prod. TVN

Kadr z programu "Dzień Dobry TVN", prod. TVN

Małgorzata Rozenek podsumowała pracę w "Dzień Dobry TVN". "Wiele nauki jeszcze przede mną"

2 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Małgorzata Rozenek od dekady działa w telewizji jako prezenterka popularnych programów. Rozpoznawalność zyskała dzięki "Perfekcyjnej Pani Domu", a obecnie jest jedną z czołowych gospodyń "Dzień Dobry TVN". Zdradziła, jak wygląda praca w śniadaniówce.

Od sierpnia widzowie TVN mogli powitać ją w roli prezenterki porannego programu w towarzystwie Krzysztofa Skórzyńskiego. Decyzja stacji odbiła się szerokim echem w mediach, a internauci z uwagą obserwowali każdy ruch gwiazdy, wytykając jej najmniejsze błędy. Po paru miesiącach otworzyła się na temat dawnych oczekiwań wobec pracy.

Małgorzata Rozenek nie tak wyobrażała sobie pracę w "Dzień Dobry TVN"

Choć zadania przed kamerą nie stanowią dla niej problemu, realizacja programu na żywo była zupełnie nowym wyzwaniem. Do tej pory odbiorcy TVN mogli zobaczyć przygotowane wcześniej serie z jej udziałem, takie jak "Perfekcyjna Pani Domu" czy "Projekt Lady".

W sierpniu stanęła przed nowym wyzwaniem, przyjmując posadę prezenterki "Dzień Dobry TVN". Zadanie zaskoczyło Małgorzatę Rozenek, która inaczej wyobrażała sobie pracę dla śniadaniówki. Okazuję się, że obowiązki trwają nawet po zakończeniu emisji odcinka.

Wiedziałam, że prowadzenie sztandarowego codziennego programu w stacji będzie ogromnym wyzwaniem, ale nie sądziłam, że zajmuje aż tyle czasu. Widzom może się wydawać, że nasza praca trwa od 8:00 do 11:45 i na tym koniec. A tak nie jest. Jako prowadząca biorę udział w kolegiach redakcyjnych, omawianiu tematów, o których będziemy rozmawiać na antenie, oraz przygotowywaniu się do rozmów z naszymi gośćmi. [...] Wiem, że wiele nauki jeszcze przede mną, ale kiedyś jako telewizyjna debiutantka stanęłam na planie „Perfekcyjnej...” i dziś — z perspektywy czasu — powiem śmiało, że dałam radę — wyznała w rozmowie z Party.

Emilian Kamiński

Syn Emiliana Kamińskiego powitał gości na sylwestrowym spektaklu. Niezwykle wzruszający moment

CZYTAJ DALEJ

Wiele wyrzeczeń Małgorzaty Rozenek

Rozpoczynając karierę medialną dziesięć lat temu, nie spodziewała się, że zostanie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Już na początku jej drogi zapewniano prezenterkę, o nagłej zmianie rzeczywistości. Początkowo nie chciała uwierzyć w taki los.

Pamiętam, że przed rozpoczęciem emisji „Perfekcyjnej...” ktoś z TVN powiedział mi, żebym przygotowała się na całkowite trzęsienie ziemi. Że gdy program ruszy, wstanę pewnego ranka i nie będę tą osobą, która kładła się do łóżka wieczorem. [...] Słuchałam tego, a w duchu uśmiechałam się, słysząc te słowa, bo naprawdę nie wierzyłam w to, że coś się zmieni. [...] Przeżyłam trzęsienie ziemi, ale wydaje mi się, że wyszłam z niego cała — wspomina początki kariery.

Zawodowe obowiązki Małgorzaty Rozenek ogromnie wpłynęły na jej życie prywatne. Jako matka trójki synów niestety nie może pozwolić sobie na spędzanie z nimi wiele czasu. Stara się wykorzystać każdą okazję, by pogłębić z nimi więzi, jak na przykład przy wigilijnym stole.

W życiu zawsze jest coś za coś. Nigdy nie ma się wszystkiego. Ja i tak mam bardzo dużo. Chciałabym mieć więcej możliwości, żeby poświęcać czas znajomym. Moja rodzina jest w takim momencie, że na wiele przyjemności nie mamy czasu. Zawsze jednak staramy się znaleźć moment, żeby spędzić, choć kilka chwil razem — wyznała.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Kadr z programu "Dzień Dobry TVN", prod. TVN

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Gali Marek i Osobowości Roku 2022, fot. KAPiF

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

fot.instagram.com/m_rozenek/

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kim są dzieci Emiliana Kamińskiego? Nie wszystkie są anonimowe, a córką pochwalił się publicznie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Fot. KAPiF; HENRY NICHOLLS/AFP/East News

Trzęsienie ziemi w TV, wyczekiwane narodziny i pierwsza od 70 lat koronacja. To nie wszystko, co czeka nas w 2023 roku

Rok 2023 w show-biznesie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Niektóre gwiazdy urodzą wtedy wyczekane dziecko, inne odliczają już dni do premiery kolejnego głośnego tytułu z ich udziałem. Poza tym polskich widzów czeka wiele nowych programów rozrywkowych, koncertów i wydarzeń muzycznych. Nie można też zapomnieć o długo oczekiwanej koronacji.

Zobacz galerię >

Źródło: Party

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Piotr Molecki/East News

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Leonarda Pietraszaka. Głos zabrała także ocierająca łzy żona aktora

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Zaczyna od kablowania". Dowbor i Rock już złapali specyficzny kontakt

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego anioła"? Po niej najmniej widać upływ czasu

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Syn Klaudii El Dursi ma już 14 lat. Tak wygląda pociecha gwiazdy "Hotelu Paradise"

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Historia Edwarda Żentary. Żona i syn, romans, kłopoty zawodowe i tajemniczy list

Czytaj więcej >