Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Socha pozuje z mężem. Rzadko pokazuje go światu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.02.2022 01:00

Małgorzata Socha pozuje z mężem. Rzadko pokazuje go światu

Małgorzata Socha
TRICOLORS/East News

Małgorzata Socha chroni swoje życie prywatne i rzadko pokazuje męża, inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Tym razem jednak zrobiła wyjątek - opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze wspólnego wypadu na narty. Wywołała tym burzę komentarzy.

Socha jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Tylko w ostatnich latach można ją było zobaczyć w serialach takich jak "Stulecie winnych" czy "Para nie do pary" oraz filmie "Jak poślubić milionera?". Czasem jednak i ona udaje się na wakacje z rodziną.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski na nartach

Socha i Wiśniewski poznali się w 1996 roku. Przyszła aktorka miała wtedy 16 lat, a Krzysztof - 19. Ona spędzała wakacje w nadmorskim Darłówku, gdzie mężczyzna był ratownikiem. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i utrzymywali znajomość po tym, jak Małgorzata wróciła do Warszawy.

Na początku kontaktowali się ze sobą głównie listownie, ponieważ Krzysztof Wiśniewski mieszkał i studiował w Poznaniu. Ich uczucie jednak przetrwało próbę czasu - w 2008 roku wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w miejscowości Konstancin-Jeziorna, a wśród gości była między innymi Tamara Arciuch.

Miłość Sochy i Wiśniewskiego kwitnie. Mają trójkę dzieci, Zofię, Barbarę i Stanisława. Obecnie Krzysztof Wiśniewski pracuje jako inżynier. Unika blasku fleszy i świata show-biznesu. Rzadko pojawia się z żoną na wydarzeniach branżowych, nieczęsto można go też zobaczyć na Instagramie gwiazdy. Tym razem jednak oboje zrobili wyjątek.

Małgorzata Socha o mężu: "Ciekawe skąd go znam?"

Socha przebywa obecnie na zimowym urlopie - wraz z rodziną wybrała się na narty. Atmosfera relaksu i śnieżnych rozrywek muszą służyć nie tylko aktorce, ale i jej mężowi, bo wyjątkowo udało się go namówić na pozowanie do wspólnego zdjęcia.

Aktorka opublikowała fotografię, na której oboje z mężem ubrani są w ciepłe, zimowe ubrania i stoją na tle zimowego krajobrazu, przytuleni i uśmiechnięci. Socha podpisała post w żartobliwy sposób:

- Patrzcie, jakiego przystojniaka spotkałam. Ciekawe skąd go znam? - napisała aktorka na Instagramie.

Pod postem zaroiło się od pełnych zachwytu komentarzy. Internauci podchwycili żart aktorki, pisząc:

- Bierz się za niego!

- Gosia łap go!

- A nieważne skąd, może przyda się na Walentynki!

- Niech go Pani zabiera do domu jak najszybciej - czytamy wypowiedzi fanów Sochy.

Trzeba przyznać, że Socha i jej mąż, pomimo upływu lat, cały czas wyglądają na zakochanych. Tylko pozazdrościć.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Viva!, Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Plotki się potwierdziły. Po ostatnim wyznaniu Zenka o małżeństwie łza kręci się w oku

  2. Wparowała na ściankę, a wszyscy patrzyli tylko w jedno miejsce. Cała Polska grzmi

  3. Do mediów trafiły smutne wieści. Nie żyje wybitny muzyk, na zawsze zapisze się w historii

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].