Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel miał dostać ofertę z TVP. W tle Cichopek i Kurzajewski. Dlatego nie chcą razem pracować!
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 03.12.2023 13:12

Marcin Hakiel miał dostać ofertę z TVP. W tle Cichopek i Kurzajewski. Dlatego nie chcą razem pracować!

Marcin Hakiel odrzucił ofertę TVP?
Marcin Hakiel Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski fot. KAPiF

Marcin Hakiel od wielu lat jest częścią show-biznesu. Od dawna jednak nie występował w żadnym programie. Jedną z poważnych propozycji miał odrzucić przez byłą żonę i jej nowego partnera.

Marcin Hakiel: rozwód z Kasią Cichopek

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek poznali się na planie programu “Taniec z Gwiazdami”. Wspólnie wystąpili w drugiej edycji lubianego show. Dotarli wspólnie do finału, w którym wytańczyli sobie Kryształową kulę. Okazało się, że połączyła ich również prawdziwa miłość. 

Tancerz i gwiazda TVP wzięli ślub i doczekali się dwojga dzieci. Wspólnie wychowywali Adama i Helenkę. Po 17 latach związku nieoczekiwanie ogłosili rozstanie.  Na początku wszystko przebiegało bez zbędnego szumu. Z czasem jednak Marcin zaczął udzielać wywiadów, w których przekazał, że małżeństwo zakończyło się bardzo burzliwie. 

Od rozwodu minął już ponad rok, a każde z nich układa sobie życie na nowo. Kasia Spotyka się z Maciejem Kurzajewskim i wiadomo, że zakochani mają wobec siebie poważne plany. Marcin natomiast niedawno zaczął kolejny, ale zdaje się, że poważny związek. 

Marcin Hakiel o sądowych ustaleniach z Kasią Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie Marcin Hakiel znowu zostanie ojcem? Wrzucił zdjęcie z partnerką, które sugeruje powiększenie rodziny

Związki Marcina Hakiela

Marcin Hakiel po rozwodzie zaczął spotykać się z tajemniczą Dominiką z Krotoszyna. Chociaż w sieci pojawiały się ich wspólne zdjęcia, to kobieta nigdy nie zdecydowała się na ujawnienie twarzy, ani na wyjście z partnerem na ściankę. Relacja zakończyła się po kilku wspólnych miesiącach. 

Była pełna optymizmu i chciała z Marcinem budować rodzinę, ale też brała pod uwagę ryzyko, że może się nie udać. Nie jest jej łatwo, ale na szczęście chroniła swoją prywatność i dzięki temu może uniknąć hejtu i niezdrowej sensacji. Na razie nie zanosi się na to, bo Marcin i Dominika zostali przyjaciółmi – przekazał informator Świata Gwiazd. 

Nie minęło wiele czasu, gdy u boku Marcina pojawiła się kolejna partnerka. Obecnie również spotyka się z Dominiką, ale nowa ukochana chętnie pokazuje się w social mediach, czy na branżowych imprezach u boku tancerza. 

Ich relacja wydaje się być bardzo poważna. Zrobili sobie wspólne tatuaże i nie unikają poważnych rozmów o przyszłości związku, a nawet powiększeniu rodziny. 

Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel z partnerką fot. KAPiF

Świetnie mają się też biznesy Marcina. Rzadziej jednak pojawia się on przed kamerami. Jedną z propozycji miał odrzucić ze względu na byłą żoną. Czego się obawiał?

Marcin Hakiel odrzucił propozycję pracy przez Cichopek i Kurzajewskiego. Dlaczego?

Już od jakiegoś czasu pojawiały się doniesienia na temat tego, że Marcin miał pojawić się w kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”. 

Potwierdził to sam tancerz, który przekazał, że były prowadzone rozmowy i jest otwarty na różne propozycje z telewizji. Jak podaje tygodnik “Rewia”, jednej współpracy odmówił ze względu na Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Miał obawiać się tego, że w końcu będzie musiał pojawić się w "Pytaniu na śniadanie, które prowadzi para, a dla niego byłaby to zbyt krępująca sytuacja. 

Marcinowi już proponowano, m.in. rolę choreografa w programie rozrywkowym. Jednak zdecydowanie odmówił. Nie chciałby się znaleźć na przykład w sytuacji, gdy musiałby przyjść do “Pytania na śniadanie” w ramach promocji swojego programu i odpowiadać na pytania byłej żony i jej partnera - zdradził w rozmowie z “Rewią” jeden z pracowników produkcji TVP. 

Myślicie, że Marcin zdecyduje się w końcu przyjąć propozycję którejś stacji. 

Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel z Dominiką fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel z Dominiką fot. KAPiF