Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska w wywiadzie z Tomaszem Sekielskim; screen youtube.com/SEKIELSKI

Martyna Wojciechowska opowiedziała o swojej chorobie. Lekarze nie dawali szans na zajście w ciążę

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W jednym z najnowszych wywiadów Martyna Wojciechowska poruszyła niezwykle osobistą kwestię. Fani podróżniczki nie mieli pojęcia, że ta doświadczyła poważnych problemów ze zdrowiem. Martyna Wojciechowska była niegdyś przekonana, że nigdy nie będzie mogła zostać matką - tak kazała jej przypuszczać diagnoza, którą usłyszała od lekarzy.

  • Martyna Wojciechowska szczerze o swoich problemach natury zdrowotnej

  • Lekarze byli zdania, że podróżniczka nigdy nie będzie mogła zajść w ciążę

  • Dziś Martyna Wojciechowska jest matką trzech córek - jednej biologicznej i dwóch adoptowanych

Martyna Wojciechowska to jedna z najsłynniejszych polskich podróżniczek. Dzisiejsza dyrektor programowa Travel Channel zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność przede wszystkim dzięki realizacji programu „Kobieta na krańcu świata” przedstawiającym losy kobiet z rozmaitych zakątków globu. Prywatnie Martyna Wojciechowska to żona i matka - jak się jednak okazuje, podróżniczka była niegdyś przygotowana na to, że w jej przypadku zajście w ciąże nie będzie nigdy możliwe.

Martyna Wojciechowska o problemach natury zdrowotnej

Wczoraj swą premierę miał obszerny wywiad, którego Martyna Wojciechowska udzieliła Tomaszowi Sekielskiemu. Rozmowa została opublikowana w serwisie YouTube, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie (materiał dostępny pod treścią artykułu).

Tematem rozmowy była przede wszystkim sytuacja kobiet związana z dynamicznym rozwojem pandemii nowego koronawirusa. Podróżniczka jest zdania, że panie mają zadziwiające zdolności do dobrego organizowania określonych zadań w czasie, co pomaga im w trudach nowej codzienności. Jej samej w porządkowaniu obowiązków pomaga bycie matką - Martyna Wojciechowska jest bowiem opiekunką 13-letniej Marysi.

-  Pomaga mi też doświadczenie bycia mamą, szczególnie samotną mamą właściwie przez większość życia dziecka, bo to wymaga ogromnej dyscypliny i organizacji - tłumaczyła Martyna Wojciechowska.

[EMBED-1491]

O czym nie każdy wie, Martyna Wojciechowska miała jednak nigdy nie zaznać macierzyństwa. Tego zdania byli lekarze, którzy oceniali, że w przypadku podróżniczki zajście w ciążę będzie po prostu niemożliwe. W rozmowie z Tomaszem Sekielskim prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” nie wyjawiła jednak, jaką konkretnie diagnozę usłyszała przed laty.

Ze słów Martyny Wojciechowskiej wynika jednak, iż stan zdrowia podróżniczki wymagał przeprowadzenia operacji. Dzisiejsza dyrektor programowa Travel Channel pogodziła się z myślą, że nie będzie miała biologicznego potomstwa.

- Oczywiście wiem, skąd się biorą dzieci, ale dostałam diagnozę od lekarzy, że nie mogę być mamą. W związku z tym nauczyłam się żyć z tą myślą, która jest trudna dla kobiety, ale przyzwyczaiłam się do myśli, że macierzyństwo nie będzie mi w życiu dane. Związane to było z poważną chorobą, operacją - mówiła w wywiadzie.

Grunt to rodzinka

Tym większe było zaskoczenie Martyny Wojciechowskiej, gdy dowiedziała się, że zaszła jednak w ciążę. Ze związku podróżniczki z rekordzistą Polski w nurkowaniu głębinowym Jerzym Błaszczykiem przyszła na świat Marysia. Co warto dodać, Martyna Wojciechowska obecnie jest także matką dwóch adoptowanych córek, Kabuli i Tatu.

Prywatnie Martyna Wojciechowska, która dwukrotnie odwoływała planowany ślub, ostatecznie połączyła się węzłem małżeńskim z podróżnikiem Przemysławem Kossakowskim. Ceremonia ślubu odbyła się dnia 16 października 2020 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Krzysztof Krawczyk Junior pominięty w testamencie. Adwokaci zamierzają walczyć

  • Wspólne zdjęcie Edyty Herbuś i Michała Wiśniewskiego. Co ich łączy?

  • Agnieszka Dygant znów spotkała się z bliską jej osobą. Ważny moment

Źródło: Jastrząb Post, Onet, Dziennik Zachodni

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >